1. 1.
    cinsel dürtüler yüzünden tazminatsız kovulan işçi

Çalıştığı fabrikada mesai arkadaşı genç kadına 'Hayırlı sabahlar' mesajı atan evli işçi, kadın işçinin şikayeti üzerine işten atıldı. Mahkemenin 'kıdem ve ihbar tazminatı ödenmeli' kararı Yargıtay'dan döndü. Yüksek Mahkeme, şahsın "Tamam hakkını helal et, bir an bastırdığım duygularıma yenildim" ifadesini cinsel dürtülerle yazdığına dikkat çekti.

https://www.haberler.com/...-kovuldu-13719937-haberi/
    13 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Adam yürümek amacıyla mesaj atmış bu kesin ama bu illa ki cinsel dürtülerle atılmış olmayabilir.
    2 ... good luck with me
  3. 3.
    Haber içeriğinde cinsel dürtüler ile mesaj attığı ayan beyan ortada. Böyle böyle azalacaklar.

Haberin içeriğini okumadan yorum yapmak türk milletine yani bize has olmalı.
    4 -13 ... alfa yazar
  4. 4.
    Bir kezbanın yüzünden daha birinin hayatı karardı dedirtir. Ne değerli ammış arkadaş. Çalıştığım yerde de var böyle tipler ve mümkün olduğu kadar az muhatap oluyorum. Kezban ölse su vermem, bu sülüklere selam bile vermeyin.
    "Şeftalü gibün emcüğümü sikecükle."
    5 -4 ... bogaziciruyalari
  5. 5.
    4857 sayılı iş kanunu'nun 25/ıı. fıkrasının c bendi uyarınca iş sözleşmesi sona erdirilen işçidir. bu maddeye göre sona erdirilen iş sözleşmelerinde işverenin savunma alma yükümlülüğü dahi yoktur, haklı ve derhal (bildirim sürelerine uyulmaksızın) fesih yoluna başvurabilir. yine de işveren savunma almış, olayın özünü anlamış ve nokta atışı yapmış. haberin içeriğini tam okumak, dosyayı anlamak gerekli. işçinin evli ya da bekar olmasının ise dosya açısından değeri bulunmamaktadır.
    4 ... kesin bilgi yayalim
  6. 6.
    O hayırlı sabahlar mesajını atan sıradan türk işçisi değilde kıvanç Tatlıtuğ yada murat boz olsa acaba kadın aynı tepkiyi verirmiydi .

Klasik türk kezbani

250 gramim diye dünya kendi etrafında dönüyor sanmış .

Amk ne değerli 250 gramın varmış .
    ... blackmen
  7. 7.
    O yaştan sonra gelen Abazalığın aptallığıdır.
    Oysa "bastirdigim duygularıma yenildim" gibi bir cümle kullanmasa basit bir uyarı ile mevzu kapanırdı, en azından tazminatını alabilirdi.
    Amcı olmak dikkat gerektirir. Sinsi olacaksınız, çakal olacaksınız, köpek olacaksınız, orr.
    7 ... yani herhalde sanirim galiba
  8. 8.
    "tamam hakkını helal et, bir an bastırdığım duygularıma yenildim"

Adam itiraf etmiş mk. Daha ne olsun. Bir de hayırlı sabahlar demiş puşt. Bari iyi sabahlar deseydin. Puşt bile din tüccarlığı yapıyor mk.
    7 ... macho erkek
  9. 9.
    Mesaji atan ali koç kalibresinde biri olsaydi yine sikayetci olacak miymis o kezban? Kizi yasindaymis siktirin gidin lan
    4 -1 ... nidieu nimaitre
  10. 10.
    hayırlı sabahları cinsel dürtülerle yazan bir müslüman. iyi sabah değil hayırlı sabah vay anasını.
    3 ... 300 ispartali