1. 1.
    Cinsel (fiziksel) yönden sadece belli özelliklere sahip olan insanları tercih etmek veya onlardan etkilenmek. Dünyada ve böyle şeylerde hep olduğu gibi özellikle Türkiye'de müthiş yaygın bir durumdur. Irkçılığın gizli halidir adeta. Cinsel ırkçılıkta kimse bir siyahiyle evlenmek istemez özellikle bizim prenses kezbanlarımız. Ama çoğu kişi beyaz tenli mankenleri sever. Böyle bir şey cidden var, ben uydurmuyorum, Vikipediye yazın bakın.
    -3 ... anambunelan
  2. 2.
    yahudi kanciklari prezosuz sikmemektir.

ben saf miyim, beni var eden kalitsal kodlarimi, asagilik rahiplerin guttugu kapali parazitik bir semitik orgutlenmeye bagislayayim?

erkekler olarak yahudileri sikmez isek allahin bu buyuk belasini basimizdan kolay yollu savmis oluruz, obur turlu ufukta yine bir kiyim gozukuyor cunku uretime katilmayan radikal yahudiler 5er 10ar uruyorlar.
    ... basat55
  3. 3.
    doğru olabilecek durum.

misal oldu bitti içlerine girip dost dahi olmama rağmen hiçbir fars kökenli kız gözüme azıcık dahi hoş gelmemekte.

veya başkaları gibi slav kızlarına tapmam. avrupalı kızlara hakeza.

gözleri çekik-yarı çekik, yanaklar belirgin, beyaz tenli, türk fenotipine uygun kızlar ise oldu bitti hoş gelir gözüme. ve mümkünse karakterli, ahlaklıysa mükemmel bir profile sahiptir gözümde. evlenmek istediğim tiptir. hele ki biri beni de seven sevgilimse dünyaları değişmem ona. (yazarın hayali) *

türk olmayan kızlardan sonra ise koreli ve japon kızlar ilgimi çeker özellikle. beyaz tenli, çekik çekik, bir de rol icabı saf ve iyiyse tamamdır. çinli, moğol, güneydoğu asyalı kızlar ise neredeyse zerre ilgimi çekmez yalnız.

slav olanlardan kimseyi güzel bulmuyorum demedim ama çekikler kadar dikkatimi çekmiyor dedim.

koreli ve japon çekiklerden sonra ise garip şekilde yunan ve kuzey afrika kökenlilerin azınlık da olsa kimileri var, gözleri etkileyici bakabilen iri ve yuvarlak, hafif belirgin yanak, orta boylu, hafif balık etli, beyaz ve buğday tenli bir grubu var. ve baktın mı iyi biridir imajı yaratan bir tip. örnekleri ülkemizde de mevcut. yine azınlık olsalar da özellikle antep, maraş yörelerinde. bu grubun tek bir ortak kökene sahip olduğuna eminim ama türk, ama yunan, ama berberi veya yunan-berberi melezi. ama türkler ve çekiklerden sonra dikkati çeken tek grup budur.
    1 ... eylulsabahi