bugün

bir zamanların komünizm kalesi SSCB nin istihbarat örgütü KGB ve cinler. yani bir yanda materyalizm, diğer tarafta metafizik öğe cinler. ne alaka lan?
konuya ilişkin bir dostumun da deyişiyle, "televizyonlarda dünya sahiden yuvarlak mı?" tartışmasına çok az kaldı.
devletin radyo ve televizyonu olmaması gerektiğini ve trt'nin de özelleştirilmesi gerektiğini kanıtlayan trajikomik hadisedir..böyle birçok olay vardır maalesef..

bizim vergilerimizle,katkı paylarımız ile yapılan saçmalıklara bir bakın hele..
psişik denir bu tür olaylara, cia da kullanmıştır, amerikan istihbaratı.... medyumlar da kullanılmıştır öncesinde, tabi ki ben medyumların geleceği gördüğüne falan inanmıyorum; cinleri için kullanılmış olabilirler. cin hikayeleri köylerde olur. uzaylı diye görünenlerin cin olduğu düşünülmektedir. ruh çağırmada gelende cindir gelirse yani..

size bir cin hikayesi anlatayım: annemin dedesi kuran kursuna gidiyormuş. sırayla kapıyı kapatırlarmış çocuklar. hoca, bir çocuk varmış ve ona karışmamasını istemiş çocuklardan. çocuk bu, sende kapıyı kapat demişler çocuğa. çocuğun eli uzamış ve kapıyı örtmüş. çocuklar çok korkmuş. hoca, demedim mi?, size demiş.. işte cinlerinde müslümanı, kafiri varmış.

annemin dedesine o cin demiş ki, şu mezarlığa gel ve adımla çağır demiş 3 defa. gel zaman-git zaman dedemiz atla o mezarlığa uğramış. cinin ismini çağırmış 3 defa. bir kadın gelmiş, konuşmuşlar. kadın o benim kocamdı, öldü demiş ve olayı anlatmış. cinler kılık değiştirebiliyor. o cin yılan kılığına girmiş ve çamaşır yıkayan bayana doğru gidiyormuş . açılmış bacaklarına mı en bakmak için.

çamaşır yıkayan kadın, çamaşır tokaçı ile öldürmüş. dedemiz de oradan sıvışmış, korkarak.

isteyen inanır.. inanmayan da bir gün inanır belki, kendi bilir..
bahsi geçen programı izlememiş olmama rağmen okültizm , ezoterizm , durugörü, psişik güç nedir ne değildir bilmeyenlerin saldırıya geçmiş oluşlarını hayretle izliyorum!

evet çoğu istihbarat örgütünün medyum kullandığı bir gerçektir. ayrıca:

(bkz: kahin vanga)
(bkz: maymundan mı geliyoruz topraktan mı geliyoruz)
güncel Önemli Başlıklar