bugün

insanların cinlere görünmesindendir. Uğraşmayın siz de canım.
köpek şeklinde görünmesi çok yaygındır.
bir keresinde geceleyin arkadaşla yürüyorduk. bir köpek çıktı karşımıza. arkadaşta ''hoooşştt' dedi. köpek kaçtı.
sonra ayrıldık evlerimize gittik. aynı mahalledeyiz zaten. neyse, bundan haber alamadım sabah.
akşamına beni aradı ve o köpeği bulmamız özür dilememiz lazım... dedi.
şaşırdım, anlamadım. sonra buluştuk anlattı. meğer o gece uyurken köpekler gelmiş götürmüş bunu.
8-10 köpek ağzını bağlamış mezarlığa götürmüş. ''bizim arkadaşımıza hooşşşttt'' demişsin... falan diye baya üstüne gelmişler. tehdit etmişler.
daha sonra bu arkadaş köpeği bulup özür diledi. olay tatlıya bağlandı.
kimseyi terslemeyin bu hayatta. karşınızdaki üç harfli olabilir.
inanmayanlara görünmediği söylenen sözde yaratıklar. Ben inanırken de göremiyorumdum aq. Sorun bende demekki.
“Her taraf kamera Cin niye görünmüyor” deyince yeni argüman bu mu oldu?

He He hayvanın içine giriyor he...
insan suretinde o kadar çoklar ki,

görürsün görmezsin

bilirsin bilmezsin.
Boyna haç asıp göte sarımsak sokarak bu korkulardan kurtulmanız mümkündür.
ah cimcimeler ah.
Babamın yıllar önce köyde başına gelen olay.Dağın başında koyunları otlatırken uzandığı yere topluluk halinde gelmişler.Bayağı korkmuş.
cinsel bir olaydır.
ya gerçekten inananlara ya da inanmayanlara görünürler diyorlar.
Yine bakıyorum saçma sapan şeylere inanıyorsunuz.
Evet arkadaşlar yukardaki bilgilerin hepsi doğru sonunda açıklama vakti geldi ben cinim,hatta geçenlerde bizden biri olan kedi yavrusuna arabayla çarptılar diye 2 kişiyi infaz ettim.
Tam da gece açılacak başlıktır.
eskiden cinler insanları kapıp saniye içinde bulunduğu yerden çöllere götürüp atarmış. yani adam yolda yürürken bir adım sonrası kendini çölde bulurmuş. adamın şaşkınlığına bakıp cinler eğlenirmiş.
Çok nadir olur bu durum yüzbin de bir gibi.
Amk bu başlıklar neden geceleri piyasaya çıkıyor dedirten başlık.
Çare defne yaprağı. Taktım bu aralar cinlere.
farklı şekilde olur.
kimi zaman bir hayvan, kimi zaman insan şekline girip karşımıza çıkarlar. ama biz onların cin olduğunu bilmeyiz.
güncel Önemli Başlıklar