bugün

her evde vuku bulan hadisedir. şaşırtmak istiyorsanız görmeseniz de boşluğa "selamün aleyküm" diyebilirsiniz.

not: "aleyküm selam." derlerse sorumluluk kabul etmem.
Cinlerin işsiz olduğuna işarettir.
Aynı cinler duşta başınızı sabunlerken de yırtık dondan firlar gibi çıkmaktadır.
cinlerin gündüzü bizim gecemiz olduğu için normaldir.

tuvalete ve banyoya "bismillah" diyerek girin hiçbir şey olmaz Allah'ın izni ile. çünkü kafir ve pis cinlerin mekanı oralardır.
Uykuya daldığınız sırada birisi sizi sarsıyormuş hissine kapılıyorsanız. Odada sizinle konuşmak isteyen bir cin vardır.
Cinler insanlara ismi ile hitap etmeyi çok severler gece evde yalnızken isminin söylendiğini hatırlıyormusun.
Ortalığı kirletmedikleri sürece sıkıntı yok.
Onlar sizi görmediğiniz yerden görürler.
her evde vuku bulan hadisedir çünkü gece onların gündüzüdür. bu yüzden aydınlığı sevmez izbe, karanlık metruk yerleri severler.

evham yapılacak bir durum yok. açıkta/üstü açık yiyecek bırakmayın, tuvalete banyoya besmele çekerek girin, yatarken kapıyı kilitleyin.
her evde cereyan eden olaylardır. tuvalete banyoya "bismillah" deyip girin, sapıkları insanları çıplak seyretmek için orada beklerler.
Gezip durmayın gelin 4 kişi okey oynayalım diye bağırdım gelen yok demekki gezinmiyorlar.
Ulan bir gece de şu başlıkları fırtlatmayın, örenci evindeyim kedimle oturuyoruz. Şimdi karanlığa bakıyorum, bakın işinize...
Bu gece de beni yalnız bıraktılar. Oysa sırf onlar gelsin diye yatağımın altına ekmek kırıntısı dökmüştüm. Neyse kediciklerim bana yeter.
hayal dünyamız da olmasa. cinler kaçırsın sizi diyelim o zaman, ne yapalım.
her evde vuku bulan hadisedir çünkü gece onların gündüzüdür. bu yüzden aydınlığı sevmez izbe, karanlık metruk yerleri severler. 

yatarken felak ve nas okunup vücuda üflenmelidir.
Sadece evde mi geziyo sanıyon ırzını siktiğim.

Ateşten yaradılmış bunlar, ışık gibi hızlılar, seni suya götürürler suyun başında siker, susuz getirirler. Fazla ayarlarıyla oynama bence.
Hehehe bence fazla gezmesinler.
Cinler incir ağaçlarının altında ve harabe yerlerde olur daha çok sizin evde de olabilir. Ama kuran okursan korkmanı gerektirecek bir şey yoktur.
Nerede gezecek bu canlılar aq. Cin de olsa can taşıyo bunlar can.

Kedi olsa mama alırsınız ama cin olunca ayyy dimi...

*i love kitty
terbiyesizliktir..

aş evi mi lan burası gawatt!
Ne boş entry.

Edit: /42481692/
her evde vuku bulan hadisedir çünkü gece onların gündüzüdür. aydınlığı sevmez izbe, karanlık metruk yerleri severler. bu yüzden gece rahatsız ederler çoğunlukla insanları. tuvalet ve banyoya bismillah diyerek girin. banyoya idrar yapmayın. bu size etki etmelerini kolaylaştırır unutkanlığa ve obsesifliğe (vesvese) sebep olur.
Cadı tahtası alıp konuşmak gerekir, belli ki canları sıkılıyor.
görsel
ben bizimkileri kiraya bağladım valla. kafam rahat. parasını verdikten sonra istedikleri gibi gezebilirler.
bir tanesi de yatağın altından elini uzatıyor ara sıra, elini tokatlayınca geri çekiyor. haylaz yaa.
güncel Önemli Başlıklar