1. 1.
  mustafa kençur isimli cinin muhammed isa davud'a yaptığı açıklamadır. bazı cinler aralarında bir perde olmadığı için açık kadınlara musallat olur fakat onlar bunun farkında olmazlar. peçeli kadınlar ile cinler arasında ise ; şeytan ve cinlerin çok keskin bakışları olmasına rağmen bir perde vardır; cinler onun rahmine nufuz edemezler ve içerden ona cima edemez, böylece kadınlar korunurlar. açık kadınların rahmine nufuz eden cin ise onun peşini bırakmaz, belalar açar, huzursuz eder.
  -3 ... tensor tympani
 2. 2.
  aslında tam tersi olması gereken durum. zaten açık gezinen kadın açık diye uğraşmaması gerekir. oysa ki kapalı peçeli kadın dine verdiği için kendini ya da biz öyle biliyoruz ben bunu dinden çıkartayım diye düşünmesi gerekir cin in ve şeytan ın. ya da cinlerin bildiği bir şey var biz göremiyoruz.
  1 ... cin cikartirken carpilan hoca
 3. 3.
  müslüman bir cinin değil, abazan bir cinin yaptığı açıklamadır. (iKiSi de olabilir tabi ki -yhn)

  açık olunca kolay oluyordur ellemesi.

  uğraştığımız şeylere de bir bakın lütfen; elin adamı genlerle uğraşır, biz geny'lerle...
  3 ... bl
 4. 4.
  bazı konularda yeterince bilgi sahibi olmayan insanların eğlence çektiklerini sandıkları bir başlık haline gelmesini istemem.

  elin adamı gen ile uğraşıyormuş, gen ile uğraşmak cinler ile ilgili bilgi sahibi olmamayı gerektirmez ki o uğraşanlar daha fazla faydalanıyor tabi bilene.

  ayrıca bu konularda araştırma yapanlar da öyle iş gücü olmayan kişiler değil. tersine çok önemli kişiler. tabi dalga geçmeye devam etmek tercihtir belki bilgisizliktir.
  1 -1 ... tensor tympani
 5. 5.
  cinin açıklamayı hangi basın-yayın organına yaptığı merak konusudur.

  nitekim editi: cevabımızı almış bulunmaktayız nitekim...
  edit notu: yapılan düzeltmeler belirtilse de, entry * piç olmasa...
  2 ... in tyler we trust
 6. 6.
  ilginc gelen bildir.
  ... terkedilenasker