1. 1.
  Türkiyede memurlar yaşar hayatı mühendis ve üreten adamlar ise sürünür işçi sınıfına sokulur ama ne hikmetse sistemden hep şikayetçi olan yine öğretmenlerdir.
  3 -3 ... watiztiz
 2. 2.
  (bkz: öğretmenlerin firavun olması).
  2 ... bilgisayar delisi
 3. 3.
  Bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olan, atatürk'ü baş öğretmen kabul eden zihniyetten öğretmen maaşını sorgulayan , öğretmen indirimine laf eden ergen liseli zihniyetine. Vay be.
  11 -2 ... bendoktordegilimhekimim
 4. 4.
  Ögrenci indiriminin ögretmene göre daha fazla olması gerek. Adam param yok diye geziyor gün boyu ögrenciyi azarlıyor, odaya gidip cayını icebiliyor ay sonu 2800tl maas kebap.
  1 ... pexy000
 5. 5.
  cinemaxium yerine farklı bir salonda yine 10 liraya sinemaya gidebilirsiniz. para meseleyse eğer, he ille de oraya gidicem diyorsan o zaman farklı indirimleri takip edebilirsin.

  bunca imkan varken öğretmenlere yine laf atmak, ne çok öğretmen düşmanı var.
  3 -1 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  Türkiyede memurlar yaşar hayatı derken? Benim gördüklerim hayal aleminde yaşıyorlar galiba o hayatı.
  4 ... sircakosksakini
 7. 7.
  3000 tl maaş alan bir kesime indirim yapmak başlı başına bir rezalettir. aynı şirket şehit ailelerine ve gazilere indirim yapmamaktadır misal. bir dönem bünyesinde çalışmışlığım olduğundan biliyorum korelilere satıldıktan sonra boka sardı iyice cinemaximum.
  5 -2 ... kursadneferi
 8. 8.
  rezalet puanım 1/10 onu baştan belirteyim.

  öğretmenlere indirim yapılmasında bir sakınca yok ama keşke öğrencilere de aynı güzellik yapılsa denmeli burada. ayrıca hayatınızı cinemaximum'da izleyeceğiniz sikik gişe filmleriyle harcamayın. harcayacaksanız da maximum'a o kadar para bayılmayın. avm'den dışarı çıkın, sokağa bakın.

  (bkz: beyoğlu sineması)
  3 ... ucgende alan
 9. 9.
  Manganın son şarkılardan birini hatırlatan başlık
  Yine yeni yeniden öğretmen başlığı. Bitin ya da bitmeyin. Kudurmanız işe yaramayacak. Bu devran böyle devam edecek. Sizler lafla iş yapanlarsınız o yüzden elinizden hiç bir halt gelmez.
  1 ... sogeking
 10. 10.
  oku öğretmen ol sen de yararlan dedirtmiştir.
  bu kadar dert etme efenim.
  2 -2 ... heliosplash