bugün

bu ne zamandır böyle bilemiyorum dostlar; fakat son zamanlarda ne zaman bu kanalı açsam, beş karış suratla haber sunan, bana kötü kötü dövecekmiş gibi bakan bayan haber spikerleri... korkuyorum sözlük! neden bana böyle bakıyor bu kadınlar? Onlara bir şey mi yaptım ben? neden her haberi anlatırken suratlarında bir öfke ifadesi var?

"12 dev adam sırbistan'ı son saniye basketiyle yendi" derken de kızgın, "dev adamlar finalde amerika'ya farklı yenildi." derken de kızgın... Tarafsız habercilik bu mu diyeceğim, onu da diyemiyorum. Sürekli akp yanlısı haberler yapıyorlar. Gerçi akp ile ilgili güzel bir haber verecekken bile kızgın, haber spikeri kızlarımız. sakin olun kızlar! take it easy girlss!
gece 12 den sonra şifreli yayına geçmeyişin kızgınlığıdır. hak vermek lazım.
şiir okuyanarak yapılan bir sunumdan çok daha iyisini yapan spikerlerdir.
söver gibi haber sunmasından iyidir.
cnn turk ile basladigini hatta mehmet ali birand'in ekibinden ileri geldigini dusundugum bir furyadir bu.

ozellikle kadinlar. elini tersten ve dirsekten genis aciyla kirarak masa uzerine koyup, her an o koydugu elden kuvvet alarak kalkip karsidakine kafa atacak moduyla haber sunan kadinlar...

baktiginda seker gibi duran bu adamdan nasil sizler ciktiniz, hala anlayamiyorum...

bundan sonra mahkeme duvari surati ile haber sunmak tum haber kanallarina sirayet etti malesef...