bugün

bir meslektaşım iş kazasına uğramış. laayıklar çekemiyii.

https://tele1.com.tr/cinc...asina-tecavuz-etti-247201

bende cinci hocayım yalnızca bayanlara bakıyorum.
zaytung haberi sandım gerçekmiş. haberin özeti; içinde cin olduğunu ve çıkartmak için birlikte olması gerektiğini anlatan hoca kadına tecavüz etmiş, kadın kocasına durumu anlatınca kocası gitmiş aynı yöntemi kocasında uygulamış. sonra karı koca karakola gidip şikayetçi olmuşlar.
Tuncer ustael Sen misin ?
Millet de kafayı yemiş cinci, hoca, büyü diye. Kaç yaşına gelmiş insanlarsınız. Böyle şarlatanlardan medet umarsanız olacağı bu. Hallerine üzüldüm ama önce akli melekelerinizle hareket edin.
bu ülkenin mallık kat sayısı artık zirvede.
recep ivedik film sahnesinden alıntı yaparak haber yapmak. ben ikna oldum. bir de mozaiklemişler gerçekmiş gibi.
fizik kuralıdır. çıkarmak için sokmak gerekiyor.
https://www.seskocaeli.co...-kari-kocaya-tecavuz-etti

not ; bende cinci hocayım ve sadece bayanlara bakıyorum.
Gülsem hahah diye silik olurmu acaba.
görsel
Herif şehvet şirketi kurmuş.
Allah korusun.
Dinimisss imanımısss amin.

Kafirler çekemiyor safamızı.. Ohhş, hocam biraz daha din, iman şey etsen..
Eğitimin önemini bizlere bir kere daha hatırlatmış gerçekliktir.
Eğitimden dini çıkarmanın önemini bizlere bir kere daha hatırlatmış gerçekliktir.

Din eğitimi almazsan cinlerin varlığına inanmazsın. Cinlere inanmazsan aha da böyle badelenmezsin. Bu kadar basit..
Karı koca hangi partiye oy verdiklerini tahmin edebiliyorum.
Sen sikileceğini bile bile üfürükçüye git, sonra istismara uğradım de.
hesap sormaya giden kocanın sikilerek geri dönmesiyle yarmış haberdir.
kadın kocasını nasıl fişteklediyse artık koca bir hışımla gidip cinci hocanın altına yatmış.
Bölge halkı yaşananlara pes dedi.
ne kadar kötü niyetlisiniz ?

belki kadın muameleden çok memnun kaldı

ballandıra ballandıra anlatınca

herifi de

dur bir gidem beni de bademlesin demiş olabilir

hep kötü düşünmeyin.

ben de pilihoz un cinci hocayısıyım

bir meşaz kadar yakınım.

yalnız bayanlara bakıyorum

ücret peşin.

(bkz: pilihozlu hacı cinci hoca efendi hazretleri)
ee zekanız -3 olunca bişeylere katlanmak zorunda kalıyosunuz.
insanlara hakaret etmem tarzim degil, bu insanlar cahiller sadece ve cok caresiz. bunun gibileri de kandirip caresizliklerini ve cahilliklerini kullanip ustune bir de para aliyor. yazik, dunya gittikce pislesiyor.
O değilde adam ( koca ) silkelendiğini sabah mı anlamış amk.

- hanım bu hoca bize birşey yaptı ama, sakın silkmiş olmasın.

--spoiler--
Tecavüze uğradığını iddia eden karı kocanın sabah erken saatlerde karakola giderek Cinci Hoca’dan şikayetçi oldukları iddia edildi.
--spoiler--
Adamlar işi baya ilerletmiş.

Allah akıl dağıtırken acaba bu cinci hocaya gidenler neredeydi.
tele1 denen ne idüğü belirsiz haber servisinin yeni aspargas uyduruk islam dinini karalama amaçlı yaptığı haberdir. cuhabeliler böyle devam etsin bu sefer yüzde 70 le gelcez evet..
Artık kadın olayı eşine nasıl anlattıysa adam da " lan dur bir de ben bakayım şunun tadına " deyip soluğu hocanın yatağında almış olmalı.

Buraya kadar her şey normal de asıl anormallik buradan sonra başlıyor.

Hadi kadına yasladın anladık da adam ne alaka lan !

Meğer hoca biseksüelmiş la, ondan sonra vay efendim ülkede cinsel tercihlere saygı yok safsatası.

Bırakın yahu, hocamız bile biseksüel, daha da cinsel tercih falan demeyin bana, üfürürüm kulağınıza yeminle.
güncel Önemli Başlıklar