bugün

Cinleri merak edip var olup olmadıkları konusunda emin olup görmek isteyen yazarlardır. çağırmak isteyenler bana ulaşabilirler mi!
Bu gece yapmayı düsündüğüm eylem. Biri beni durdursun.
atıştırmalık olsun diye çağırmak isteyen yazarlardır.
Üniversiteyi uzatmama ramak kala bu beladan kurtulmuş bir yazar olarak aklınızdan dahi geçirmemenizi öneririm.

Bende "hassiktirin lan ne cini" diyip geçen biri olarak hadi çağıralım lan dedim. Dediğime bin kere lanet ettim. Yanlış anlamayın, sırf action olsun diye gece ankara karşıyaka mezarlığında sabahlayan bir adamdım.

Sonuç tam bir trajedi oldu. Ev arkadaşımıza musallat oldu. Gecenin 4 ünde nallıhan'ın köylerinde hoca mı aramadık, bin bir çeşit şarlatana mı gitmedik.

Sonunda bir şekilde hallettik ama bizim de geçmişimiz sikildi.

Sakın ha! Bu işin şakası yok. Getirmesi çok kolay ama git dediğinizde gitmiyorsa allah yardımcınız olsun...
helal sut emmis iyi bir cin gelse fena olmaz.
Ben bi kere çağırdım geldi. Merak edenlere bilgi verilir.
deneyimlerle sabit söyleyebileceğim yüzlerce şey var ama sadece şuna dikkat etseniz bile hayat kurtarır;

yapacağınız seanslarda asla ama asla kan kullanmayın. ne kendi kanınız ne de bir başka canlının kanı.

bedensizlerle yapılan anlaşmalar kuşaklara aktarılabilir, örneğin bir bedensiz borcunu kişinin çocuğundan veya bir akrabasından tahsil edebilir. Gerçekten bedensiz varlıklarla ilgilenenlerin bunu bildiğini sanıyorum, bir kontrat gibi bu yüzden hiçbir ritüelde asla kanınızı kullanmayın diye yazdım. Kan çok güçlü bir bağlayıcıdır ve kanbağı içerisindeki herkesi ilgilendirir.

bu konu öyle orda burda alaya alabileceğiniz şeyler değil. ne yaptığınızı bilmiyorsanız hiç bulaşmayın.

bedensiz bir varlığı tezgahı kurup çağırmak basittir ama ne ile karşılaşacağınız ise tam bir şans. Paganizm, maji, dualar, sözler, chantlar, tılsımlar... daha hiçbirşeyin ne bok olduğunu bilmeden bu işlere kalkışmanın ne eğlenmek ne geyik ne de mantıkla uzaktan yakından bir alakası yoktur.
Soğan kabuğunu deneyin tatlişlar. Görün bakın neler oluyor. Hihihi.
üst üste dalga geçilen başlık olmuştur. tebrikler.

habire de mesaj atılmaya başlandı öyle oluyor mu böyle yapsam ne olur biri şöyle yapmış iyi mi diye.

yazılan gayet basit "kan" kullanmayın yazdım. çünkü bu çok özel bir şey. sizin hazırladığını bir evet bir hayır bir de fincan ancak çok düşük enerji seviyeli bedensiz varlıkları dünyaya çekecektir muhtemelen ama bu bile kesin değil.

siz tezgahı kurup seansa başladığınız da evet siz farkında değilsiniz ama o "portalı" açmış oluyorsunuz. kimin o portaldan atlayıp yanınıza geleceğiniz nerden biliyorsunuz? söylemek istediğim böyle bi kumarı oynamanın hiçbir mantığı yok üstelik hiçbir donanım yada bilginiz olmadığı halde.

Cinler demonlar çeşitli boyutlarda varolan varlıklar (özellikle bedensiz varlıklar). insan onlardan üstün değildir bunu sakın unutmayın. Bedensiz varlıklar neredeyse saf enerjiden meydana gelmişlerdir ve bizim gibi aptalcasına hassas, çabuk zarar görebilen, geç iyileşen bedene sahip olmadıklarından siz ona zarar veremezsiniz. Evet islam dini insanların cinlerden üstün olduğunu söyler ama ruhani boyutta kardeşim! yaşadığımız 3boyutlu dünyada sadece bir zavallısın unutma.

Kuran'dan incilden, Tevrattan pasajlar/ayetler/dualar okurum giderler diye düşünüyorsanız kusura bakmayın ama safsınız. Dinlerin tek başına yardımcı olduğunu düşünüyorsanız sizin adınıza sevindirici zira cahillik mutluluktur ama bunlara dayanıpta şovalyecilik, majicilik oynamayın yanarsınız. Tipik insan egosunun sonucunda en güçlü varlık Tanrıdan sonra insandır insan üst olandır şeklinde okur birde bunu yanlış değerlendirirsiniz. enerji seviyesi düşük başı boş olanları gönderirsiniz dua ile "ifrit" olanları değil.

illa bu varlıklarla ilgilenicem diyorsanız öncelikle kaybedecek birşeyiniz olmamalı (kendi sağlığınızdan başka) ve bu varlıklarla uğraşmanın anahtarını dinler tarihinde değil pagan tarihinde aramayı sakın unutmayın. Dinlerden öğrendiklerinizi bir kenara itin. ha tabi siz insanlık tarihinin hala MÖ 4000 yılında mısırlılar ile başladığını sanın o uluslar arası kitapların yazdığı gibi...

Aynalardan uzak durmanıza gerek yok ama eğer summon ediyorsanız (yani cin/demon vs. farklı boyut varlıklarını çağırıyorsanız) aynalardan uzak durun. Kesinlikle evinizde aynalar birbirine bakmasın hatta ayna karşısına yansıtıcı yüzeyi olan bir cisimde koymayın. aynen böyle cevap verdim içinizden bir dangalağa "boy aynası mı banyo aynası mı" diye sordu pezevenk. aferin böyle devam.

Evinizde hem hayvan besleyip hem varlıklarla haşır neşir olmayın sakın bunu yapmayın dedim barınakta çalışıyorum cin çağırmayayım şimdi dedi biri de. sikerim sizin dalağınızı olm.
hayvanlar saf varlıklar, farklı şuur seviyelerindeler, üstelik birçoğu insanın duyamadığı frekansları duyup,göremediği tayfları görecek şekilde evrimleşmişler. Ancak daha ötesi kirenmemişler, insani hırs, kötülük, iyilik vs. gibi duyguları yok. Bu onları daha kolay kullanılır bir araç haline getiriyor. ama siz dalganızı geçin tabi.

Yeterli seviyeye gelmeden (tılsımlar, koruyucu chantlar, gerekli ritüeller, bağlama büyüsünü bilmeden öğrenmeden) bu varlıkları çağırmayın, hissetsenizde önemsemeyin, siz enerjinizi isteyerek vermeden kolay kolay size musallat olmazlar (özel sebepleri yoksa, eğer varsa ve yeterince güçlüyseler sizi sitesenizde istemesenizde size yine sizin enerjinizi kullanarak musallat olacaklardır).
Odanızda içinde kapı resmi olan tablolar bulundurmayın, kapılarınızı açık tutmayın, kapıların açık tutulması açık bir davet gibidir. Kapının pagan ve majik önemi vardır, bir şekilde enerjiyi yoğunlatırabilirler. Cin deneyimleri olan arkadaşlar, cinleri ilk gördüklerinde kapıdan geldiklerini veya kapıya yakın olduklarını (ortamda ayna varsa aynaya) görmüşlerdir.
Büyüden uzak durun, ak ve kara büyü yoktur her büyü karadır, büyü evrenin işleyiişini (kader) değiştirmek için yapılır. Niyet iyide olsa kötüde olsa gidişatı değiştirdiğinden karadır. Bizden çok daha iyi büyü gücüne sahip varlıklar vardır, en ufak size göre masum büyü bile bu çok güçlü varlıkları mıknatıs gibi size çekecektir.

neyse ama siz dalganızı geçin tabi, internetten öğrendiklerinizle arkadaşları toplayın alın fincan yapın ya. müstehak size.