bugün

ekşi sözlükte'ki * takdir ettiğim yazarlar listesinde bulunan yazar. gittiği için üzülmedim ama sevinmedim de.
ekşi'nin tuzu biberi, farklı bakış açısıyla yer eden yazarı.

tanımayan etmeyen insanların, badileriyle arasındaki esprileri bilmeden prim yapma uğruna kendisine bok atışına şahit olmuştum. sukunet ve olgunlukla cevabını şap diye yapıştırıp takdirimi kazanmıştı. o gün bu gündür severiz, sayarız kendisini. lakin şimdi gidişi suskun oldu, dönüşü muhteşem olur umarım.

ha bunu niye buraya yazıyorum da ekşi'ye yazmıyorum? ekşi'de başlığı yeterince dolu da ondan...**
ekşi'den giden yazarlar kervanına katıldı. n'oluyor niye herkes hesabını kapamaya başladı bu aralar anlamıyorum. e sen de kapamadın mı lan diyebilirsiniz ama benim kapamam tamamen başka bi hikaye, ben yazamadığım ve sabredemediğim için kapadım hesabı, yoksa gitmek aklımın ucundan bile geçmiyordu. cin, yazarlığı sapasağlam dururken yaptı bunu.

kaba şimşek de bi seneliğine kilitlemiş hesabını. olveyz de kayıp şu an. n'oluyor, bi tavır mı başladı ekşi'ye nedir, yeni nesil yazarlar mı kof çıktı, sözlüğün çehresi mi değişti, ondan mı acaba..

zaten bu aralar bi de "aman kimse bana mesaj atamasın" opsiyonu getirmişler orada, saçmalığın daniskası bi opsiyon. facebook'da profilini kapayanlara bile mesaj atılabiliyor, sözlüğün bu derece yazarlarını birbirleriyle iletişimden koparıp sadece entry girmeye odaklamaya çalışmasını -ki bunun ilk icraatı badilistin kaldırılmasıydı- aşırı derecede saçma buluyorum ayrı.

yine de cin'in motivasyonu nedir merak ediyorum. sadece "güzel oldu" diye cevap yazdı neden soruma cevap olarak. du bakalım..

bi de zenci şey yazmış, entry'lerini silmeden inanmayacağım gittiğine demiş. cık, o farklı iş be güzelim. mesela ben de entry'lerimi silmedim ama zaten o entry'leri sözlüğe değil, orayı okuyanlara yazmıştım. ölsem bile silinmesinler diye vasiyet başlığına bile yazdıydım entry'lerim için. silmeden de kesin gidiş mümkün yani..
kendisine karşı olan kanka muhabbetlerinin, yaltaklanmalarının dışında tek bir meziyetini göremediğim bir eksi sözlük yazarı. Artı parantez Kendisine karşı olan bu sülükleşme durumuda kendisinin değil badilerinin meziyetidir ayrıca.
ek$i yazarı. biraz ne yazdığı belli değil ama gene de bazen güldürür beni. bizim sözlükte de bir cin benzeri vardır, ama şimdi söylemek istemiyorum.
objektivitenin yılmaz savunucusu. forum savaşçısı. çok yazar.