bugün

Öncelikle inançsız bir insanım. Yani dinlere inanmıyorum, cinlere karşı da bir inancım yok.

Bir süredir tam uykuya daldığım dönemde rahatsız edildiğimi hissediyorum. Yaklaşık üç aydır bu 6-7 kere oldu. Tam uykuya daldığım anda başımda birileri geziyor, rüya görüyorum ve rüyanın ortasında bir anda başım ve gözlerim karıncalanıyor, başımı tutamayacak hale geliyorum öne doğru düşüyor. Çok yüksek bir enerjinin başıma baskı uyguladığını hissediyorum. Bir kere çığlık duydum kulağımın içinde.

Bugün olanlarsa ciddi anlamda bıkkınlık derecesine ulaştı.

Uyudum. Uyuduktan sonra başımda bir el hissettim. Elin olduğu tarafın diğer tarafı yastığa gömüldü. Bunu hissediyorum nasıl oluyorsa. Büyük bir baskı yapıyor yüzüme. Dişlerimi sıkmaya başladığımı hissettim ama böyle parçalayacak gibi sıkıyorum dişlerimi hissediyorum bunu. Yüzümde geziyor el. Uyanmak istedim. Uyanamıyorum. Uykuda olduğumu fark etmeme rağmen uyanamıyorum, gözlerimi sıkıca kapatıyorum.

En son elimi başıma attım sırt üstü dönüp. Tam bu anda gözlerim kapalıyken odayı gördüm rüyamda ama sanki gözlerim açıkmış gibi. Odam genelde karanlık olur. Duvarları beyaz odamın. Gördüğüm rüyada duvarlar beyaz değil griye çalıyordu. Sanki bir ışık vuruyormuş gibi. Yani odama benziyor ama odam değil aslında fark ediyorum bunu. Sonra gözlerimi açtım, etrafa baktım hafif korkuyla. Döndüm yüz üstü uyumaya devam ettim.

Bu sefer bacaklarımdan tuttu birisi. Önce yorganın bacaklarımda hareket ettiğini hissettim. Sonra birisi bacaklarımdan tuttu beni çekti. Yüzümü çarşafta hissediyorum. Yine uyanmak istedim uyanamadım. Gözlerimi açtım, nasıl uyuduysam öyle uyandım.

Şimdi buna ilk başlarda uyku felci şu bu dedim ama bu normal bir şey değil. Bu kadar ileri gitmesi de normal değil. Hadi baskı hissedersin, kıpırdayamazsın bu uyku felcidir. Bu yaşananların hiç mantıklı açıklaması yok.

Belirtilere baktığımda genelde hep depresif insan belirtileri yazmışlar ama bu tip işlerle uğraşan kişilerin saydığı bazı şeyler bende mevcut.

Çok canım sıkıldı gece gece. Uykum da kaçtı. Sinir doluyum sadece, korku yok.

Umuyorum stresten falan kabus görüyorumdur ama kabus olsa bunu nasıl hissedebilirim yüzümde başımda anlamış da değilim.
muhtemelen çok eksi gelecek ama yine de yazmam lazım. çevrenizde cin musallat oldu diyen bir yakınınız olursa kendisini nöroloji ve psikiyatriye yönlendirmeniz daha uygun olur. bazı şeyler kültürel ve dini öğrenmelerden dolayı kişinin içine korku salabilir. ama olay artık fiziksel belirtilere dönmüşse, kişinin sağlığını da düşünmek gerekir.

sen kimsin mk diyecekler bana. ben cinlerin kendisine musallat olduğunu söyleyen ve gerekli tedaviyi gördükten sonra cinler tarafından rahat bırakılan insanlara şahit olmuş biriyim sadece.
cin yok, şeytan yok, melek yok sen varsın ben varım. doğru doktora.
Yanınızda köpek taşıyın korkmasınız.
Sabah uyanınca, kına yakıldığını farketmek.

Cinci hocalara göre; bu kınanın 24 saat içinde kendiliğinden kaybolması gerekir.

Eğer kaybolmaz ise, bu musallat tır. Cin bey, muhtemelen banyoda vs çıplak görmüş, beğenmiş ve işaretlemiş.
Böyle durumlarda en yakın nöbetçi cinci hocaya müracaat etmeli ve badeleme seansına başlanmalıdır.

Geçmiş olsun.
cinci meydanındaki esnafın kepenk indirmesi, en belirgin göstergelerdendir.
inanmayın böyle şeylere. Felak nas ayetel kürsi okuyun tamam işte bitti gitti.
cin diye birşey olmadığı için bundanda bahsedemeyiz.
da ayrı yazılır. şey ayrı yazılır.
hatalı yazım da bir belirti olabilir.
" göt kılıyım " vs gibi cümleler kurmak ya da almanya'nın bizi kıskandığını sanmak.
Genel rukye ayetleri okunurken vücudunuz;
elektrik çarpmış gibi oluyorsa kesin cin musallatı vardır.
YouTube'a genel rukye ayeti yazıp dinleyin. Titremeye başlarsanız cin musallat olmuştur.