1. 1.
  şöyle bir kenarda dursun. fitne yaymaya devam ettikleri ve pis ellerini ülkemizden ve dünyadan çekmedikleri sürece devam edecek ifşa ve direniş hareketinin parçası olan listedir.

  ininize gireceğiz ininize!

  (bkz: Abdullah el-Hiyem)

  (bkz: Mihrez el Ahmer)

  (bkz: Burkan)

  (bkz: Şemharuş)

  (bkz: Ebyab)

  (bkz: Meymun Ebu Nuh)

  (bkz: Ebu Abdullah Müzheb)

  (bkz: Denaheş)

  (bkz: Fekacin Mehmet)

  (bkz: Kemtemin)

  (bkz: Mazerin)

  (bkz: Senik)

  (bkz: Teykel)

  kaynaklar:

  http://www.istasy10.com

  http://www.ruhsalenerji.com

  Sihr-ül Acâîb
  1 -14 ... gok kubbeye kadar yolu var
 2. 2.
  listeye bakıyorum da çoğuyla sevişmişim lan.
  14 ... senvarsindiyehayatvar
 3. 3.
  o değilde çok güzel nik olurmuş bu isimlerden.
  -1 ... aeneskral
 4. 4.
  artık nicikm meymun ebu nuh.
  ... ibne unicorn
 5. 5.
  o değil de gruba isim bulamadıydık, iyi oldu.

  kemtemin!

  mazerin diyecektim de krem adı gibi o.
  1 ... shreddinger
 6. 6.
  Asıl kral es geçilmiş nasıl liste bu?

  cin kralları sıralı tam liste ifşası
  6 ... basiagrimazdovsenaglamaz
 7. 6.
  mantık çerçevesinde eleştirecek olursak;

  yer yüzünde yöneticiler, din ülke millet siyaset ve terör adı altında dünya ve insanı bölüp beceriyorlar, ama bu kavramları destekleyip kötülüğü dinlerde anlatılan ruhani varlıklarda aranıyor. lanet olsun bir şahıs bu kadar mı kör olabilir. tüm terör ve kötülükler din ve ideolojiler için yapılıyor, bunlardan biri olan din saçmalıklarından doğuma cin zırvalarına bağlamak. bu mantıklı değil.

  t: bir tür şizofrenik bilgi.
  ... tapmadiyentanri
 8. 7.
  cin konularının böyle goy goy muhabbeti yapılmasına hep deli oluyorum çünkü bizzat yaşadığım olaylar bu konunun şaka kaldıramadığı ile doğru orantılı.

  bu işlere pek bir meraklı arkadaşlar paganizmi araştırmadan saçma sapan hareketlere kalkışmasınlar.

  8 pagan bayramı Samhain,Ostara vb. bunlara bakın sonra 8 hristiyan bayramına bakın... hepsinin pagan bayramlarının gün ve sembolleri ile hristiyanların ki aynı...
  mesela Samhain cadılar bayramının pagan hali bu günde ölülerin ayaklanıp tarlaları yağmaladığını düşündükleri için paganlar evlerinin önüne balkabağından baş koyarlardı -druid adasının altında bulunan ve adayı koruduğuna inanılan bir şovalyenin kafası ile ilgili- renk renk kostümler giyer ve kutlamalar yaparlardı...

  Paganizm den günümüze hala pek çok şey gelmiş durumda örnekler dolu. cadılık sadece o zamanlarda vardı sananlara da ancak gülerim bir tarafımla. şimdi ise bu cadılığı devletler üst düzeyde yapıyor daha fazla güç ve para için... siz daha düşüne durup malum gizli bölgede uzaylıları araştırıyorlar diye...

  neyse konu o değil.

  cincilik ve cinnilerle iletişim yoktur diyen işkembeden sallayıp ahkam kesiyordur. bu işlere bulaşmayın.

  deneyimlerle sabit söyleyebileceğim yüzlerce şey var ama sadece şuna dikkat etseniz bile hayat kurtarır;

  yapacağınız seanslarda asla ama asla kan kullanmayın. ne kendi kanınız ne de bir başka canlının kanı.

  bedensizlerle yapılan anlaşmalar kuşaklara aktarılabilir, örneğin bir bedensiz borcunu kişinin çocuğundan veya bir akrabasından tahsil edebilir. Gerçekten bedensiz varlıklarla ilgilenenlerin bunu bildiğini sanıyorum, bir kontrat gibi bu yüzden hiçbir ritüelde asla kanınızı kullanmayın diye yazdım. Kan çok güçlü bir bağlayıcıdır ve kanbağı içerisindeki herkesi ilgilendirir.

  bu konu öyle orda burda alaya alabileceğiniz şeyler değil. ne yaptığınızı bilmiyorsanız hiç bulaşmayın.

  bedensiz bir varlığı tezgahı kurup çağırmak basittir ama ne ile karşılaşacağınız ise tam bir şans. Paganizm, maji, dualar, sözler, chantlar, tılsımlar... daha hiçbirşeyin ne bok olduğunu bilmeden bu işlere kalkışmanın ne eğlenmek ne geyik ne de mantıkla uzaktan yakından bir alakası yoktur.

  yazılan gayet basit "kan" kullanmayın yazıyorum onun haricinde yapacağınız tüm şarlatanlıklar belli düzeyde kalacak ve size zarar vermeyecektir. sizin hazırladığını bir evet bir hayır bir de fincan ancak çok düşük enerji seviyeli bedensiz varlıkları dünyaya çekecektir muhtemelen ama bu bile kesin değil.

  siz tezgahı kurup seansa başladığınız da evet siz farkında değilsiniz ama o "portalı" açmış oluyorsunuz. fincan kullanman yada kullanmamanın bir önemi yok. kimin o portaldan atlayıp yanınıza geleceğiniz nerden biliyorsunuz? söylemek istediğim böyle bi kumarı oynamanın hiçbir mantığı yok üstelik hiçbir donanım yada bilginiz olmadığı halde.

  Cinler demonlar çeşitli boyutlarda varolan varlıklar (özellikle bedensiz varlıklar). insan onlardan üstün değildir bunu sakın unutmayın. Bedensiz varlıklar neredeyse saf enerjiden meydana gelmişlerdir ve bizim gibi aptalcasına hassas, çabuk zarar görebilen, geç iyileşen bedene sahip olmadıklarından siz ona zarar veremezsiniz. Evet islam dini insanların cinlerden üstün olduğunu söyler ama ruhani boyutta kardeşim! yaşadığımız 3boyutlu dünyada sadece bir zavallısın unutma.

  Kuran'dan incilden, Tevrattan pasajlar/ayetler/dualar okurum giderler diye düşünüyorsanız kusura bakmayın ama safsınız. Dinlerin tek başına yardımcı olduğunu düşünüyorsanız sizin adınıza sevindirici zira cahillik mutluluktur ama bunlara dayanıpta şovalyecilik, majicilik oynamayın yanarsınız. Tipik insan egosunun sonucunda en güçlü varlık Tanrıdan sonra insandır insan üst olandır şeklinde okur birde bunu yanlış değerlendirirsiniz. enerji seviyesi düşük başı boş olanları gönderirsiniz dua ile "ifrit" olanları değil.

  illa bu varlıklarla ilgilenicem diyorsanız öncelikle kaybedecek birşeyiniz olmamalı (kendi sağlığınızdan başka) ve bu varlıklarla uğraşmanın anahtarını dinler tarihinde değil pagan tarihinde aramayı sakın unutmayın. Dinlerden öğrendiklerinizi bir kenara itin. ha tabi siz insanlık tarihinin hala MÖ 4000 yılında mısırlılar ile başladığını sanın o uluslar arası kitapların yazdığı gibi...

  Aynalardan uzak durmanıza gerek yok ama eğer summon ediyorsanız (yani cin/demon vs. farklı boyut varlıklarını çağırıyorsanız) aynalardan uzak durun. Kesinlikle evinizde aynalar birbirine bakmasın hatta ayna karşısına yansıtıcı yüzeyi olan bir cisimde koymayın. "boy aynası mı banyo aynası mı" diye soracak olan goygoycular şu taraftan siktirip gidebilirler.

  Evinizde hem hayvan besleyip hem varlıklarla haşır neşir olmayın sakın bunu yapmayın.hayvanlar saf varlıklar, farklı şuur seviyelerindeler, üstelik birçoğu insanın duyamadığı frekansları duyup,göremediği tayfları görecek şekilde evrimleşmişler. Ancak daha ötesi kirenmemişler, insani hırs, kötülük, iyilik vs. gibi duyguları yok. Bu onları daha kolay kullanılır bir araç haline getiriyor. ama siz dalganızı geçin tabi.

  Yeterli seviyeye gelmeden (tılsımlar, koruyucu chantlar, gerekli ritüeller, bağlama büyüsünü bilmeden öğrenmeden) bu varlıkları çağırmayın, hissetsenizde önemsemeyin, siz enerjinizi isteyerek vermeden kolay kolay size musallat olmazlar (özel sebepleri yoksa, eğer varsa ve yeterince güçlüyseler sizi sitesenizde istemesenizde size yine sizin enerjinizi kullanarak musallat olacaklardır).
  Odanızda içinde kapı resmi olan tablolar bulundurmayın, kapılarınızı açık tutmayın, kapıların açık tutulması açık bir davet gibidir. Kapının pagan ve majik önemi vardır, bir şekilde enerjiyi yoğunlatırabilirler. Cin deneyimleri olan arkadaşlar, cinleri ilk gördüklerinde kapıdan geldiklerini veya kapıya yakın olduklarını (ortamda ayna varsa aynaya) görmüşlerdir ve bu doğrudur.
  Büyüden uzak durun, ak ve kara büyü yoktur her büyü karadır, büyü evrenin işleyiişini (kader) değiştirmek için yapılır. Niyet iyide olsa kötüde olsa gidişatı değiştirdiğinden karadır. Bizden çok daha iyi büyü gücüne sahip varlıklar vardır, en ufak size göre masum büyü bile bu çok güçlü varlıkları mıknatıs gibi size çekecektir.

  neyse ama siz dalganızı geçin tabi, internetten öğrendiklerinizle arkadaşları toplayın alın fincan yapın ya. müstehak size.
  -3 ... aberystwyth