bugün

Şimdi bunların bildiğiniz üzere ayakları ters. Gece uyanıp su içmeye falan gittiğinizde odada bir yerde bunu görürseniz kovalamayın sakın. Ayakları ters olduğu için kaçayım derken üstünüze koşuyor ve sizinle çarpışıyor. işte buna cin çarpması deniyor. Ağzınız götünüze döner ben diyim.
Üç kulvallah bir elhamla işe başlayın arkadaşlar kesin bilgi yayalım.
bence cinden kaçmak için fazla bir şey yapmaya gerek yok. ayakları ters ise eğer zaten geri geri koşar gibi olacaktır o yüzden sizi yakalayamaz.

diyanetten plaket istiyorum.
Kendi Alanınızı koruyun. Vahşi hayvanlarda uygulanan taktik. Belki işe yarar.
Cin çık şarkısını söyleyin. Arkasından felak ve nas surelerini okuyun.
Spor ayakkabı giymek.
Koşarken ayak sağlığını korumak önemli.
Çarpmaması.
Kameraya alin rica edicim. selfie çekebilen varsa onu daha bi bekleriz.

O degil de bugün cinler konusunu epey konuştuk okulda. Sabah cin gece cin... Pirstim.
DUA FALAN YALAN OGLUM,
BU iLAHiYi DiNLEYECEN

https://www.youtube.com/watch?v=G-r94feLjwc
ürkütmeden yavaşça yaklaşın , 1-1.5 metre mesafe kala atlayın üzerine.
Kovalamamanız gerekir. Peşlerinden koşmakla başarıya ulaşamazsınız. Bunların imhası için gerekli enstrümanlar var onları ise ancak yetkili kişiler kullanabilir. Allah tarafından verilmiş bir mühlet var bunlara bu mühlet dolmadan kıçınızı yırtsanız gebertemezsiniz bu orospuları. Evet şu anda hepsi fuhuş ile iştigal etmekte bunların.
Kuyruğuna basmayın o konuda çok hassaslar.
Ghostbusters ı çağırın.
elinize bir tane taksici sopası alın. işe yaradığından pek emin değilim fakat dabbe filminde öyle yapıyorlardı.
Kirici ve incitecek durum ve davranjslardan uzak durmak. Nazik ve kibar olmak. Nitekim insan neyle karsilasicagini bilmiyor.
Kovalamayın çarpılırsınız. Kışt diyin gitsin.