bugün

boktan bir nesildir. gene 90 larda çocuk olanları barındırır. birde bu cin alinin saçma sapan serileri vardı ki yazarken bile tiksindim.

(bkz: cin ali nin topacı)
(bkz: cin ali tatilde)
radikal islami kesimlerde cin ali yerine ali üç harfli gibi söylemlerin ortaya çıkmasına sebep olan serinin okuyucularıdır.
ne saçma sapanıdır. saçma sapan dediğiniz adamlar şimdi avukat, doktor, mühendistir. başlarım tespitinize. onlardan biride benimdir.
cin aliden başka kitap okumayıp kitap muhabbeti açıldığında "ben cin aliden sonrasını okumadım ehuhehuee" diyen üyeleri olan nesil. işin kötüsü bunu komik zannediyorlar.
30 yaş ve üzeri olan, çocuklukta sokakta oyun oynayarak büyüyen ve kendi kişisel gelişimlerini boklayan, kucaktan inmeyen bebeleri siklemeyen aslanlar gibi nesildir.

(bkz: sikko bir nesil olarak y jenerasyonu)
cin ali ve başka ali'leri de okumuş, saçma sapan nesil olacağı tee baştan belli olan nesildir.

görsel
cin ali kitabı lan. çöpten adam, çocuklara okulu sevdirmek için yapılmış en fazla 10 sayfa uzunluğunda yazıdan çok resimli olan kitapçık.

akp döneminde müfredattan kaldırıldı diye bunu ideolojik bir anlama sokmaya gerek yok amk!

saçma sapan nesilmiş. peh! neyse, abiler ablalar ile büyüyen yeni nesil hayırlı olur belki.
cin ali oldu tel ali.
(bkz: tel ali)
ben tonton aliyle büyüdüm cin ali bilmem.
Cin ali'nin topu senmisin?
görsel
su yazilara maruz kalmis nesildir. Bu nasil bir anlatim sekli boyle.