1. 1.
  ehehehe denyo hemen eksileme koduna geçti. sen hiç okumadan eksile zaten, başka bir şey elinde gelmiyor aciz. devamını okumayasın diye böyle uzatıyorum. çok ezik var burada.

  ırk olarak cin olan, anası veya babası, veya her ikisi birden cin olan sözlük yazarlarıdır. bunlardan var mıdır, vardır. zaten ara ırk formülüne göre saf insan sayısı çok azdır. bütünün yüzde biri filan. bütünün yüzde biri olan cin de insanların arasına karışmıştır. şimdi bu sana şaka gibi geliyor olabilir, ama değil maalesef. bu konuda yapılan bir çok anket, içimizdeki cinlerin sayısının azımsanamayacak kadar çok olduğunu gösteriyor.

  işin teknik boyutunu anlatalım. şu an kullandığımız internet, enerjiyle iletiliyor. yani fiziksel bir şey değil, sanal. cinler de enerji formunda. bunların formatı aynı yani. şu yazdığımız yazıları onlar da yazabiliyor, hem de bilgisayara gerek duymadan. ha inanmadıysan anket sonucuna beraber bakabiliriz. ben biliyorum ki bir çok cin kripto olarak kimliğini saklıyor. fakat içlerinde inançlı ve dürüst olanlar da var.

  şimdi şu ankette çıkan cin sayısını 2'yle çarpmamız gerekiyor. ilk baktığında göremedin. sonra bir kaç tane gördün, sonra sayı birden arttı. işte son hali, gerçek halidir. şimdi diyorsun ki "trolleme yapmışlardır". evet bu dediğin olabilir, fakat sayısız kere yapılan bu anketlere katılanlar hep mi şerefsiz, hep mi yalancıdır. değildir.

  ben bu anketi yayınlarken troll olan sözlük yazarlarına değil, dürüst olan cinlere güveniyorum evet. enteresan bir durum değil mi. neyse tatava yapma, beni eksileyip ankete neysen onu bas geç.

  http://anket.uludagsozluk.com/s/14565/
  2 -11 ... gok kubbeye kadar yolu var
 2. 2.
  "...ara ırk formülüne..." sanırım ara ırk formuna demek istemiş.
  formülse yaz. bilime katkı olsun.
  anketle cin, insan vs. tesbiti ayrıca çok enteresan.
  sıkı takipteyim dediğim başlık ve entarisi.
  du bakalim nolcek.
  1 ... eratosthenes
 3. 3.
  ara ırk formülünün formunu ara geçiş formuna eklersek evrim ispatlanır.
  adnan hocamız da ikna olur. aferin.

  not: bende yazdığımdan bir şey anlamadım ya.)
  2 -1 ... baris hemen simdi
 4. 4.
  ankette diğer seçeneğini işaretleyen arkadaş açıklamayı yaparsa seçeneklere ekleyebiliriz.
  ... gok kubbeye kadar yolu var
 5. 5.
  insanlar olarak oranımız daha yüksek olması lazım. bastırın insanoğulları !
  ... gok kubbeye kadar yolu var
 6. 6.
  cin ırkından olan sözlük yazarları
  ... gok kubbeye kadar yolu var
 7. 7.
  Aesir soyundanım ben nereye oyluyoruz?
  ... jhetfield
 8. 8.
  (bkz: lanetmurphy)

  Ben olabilirim bence .
  ... xyadhos