bugün

derin bir korkudur.

zorla hesap ödeten kızları ayrı tutuyorum, zaten böyle kızlarla ısrarla gezmeye devam eden erkek ya biraz salaktır ya da ortada bir çıkar ilişkisi vardır.

onun dışında, parası olduğu halde, hesabı karşı tarafa ödetmeye çalışan erkekler çok itici oluyo. illa sevgiliden de bahsetmiyorum, var böyle arkadaşlarım. ben okuyan bi kızım, adam çalışıyo, hayvan kadar maaş alıyo, bırak hesap ödemeyi üstüne bi de bana zorla kahve ısmarlatmaya çalışıyo.

hayret ki ne hayret.
erkeklik kısmında kalıp adamlık kısmına geçememiş zırtapoz erkek tavrıdır. aslında böylelerin kız modelleri de vardır ama erkek de daha fazla göze batar böylesi...
hayatında ilk defa karşısındaki insanın hesabını ödeyen bir kezbanın yakarışlarıdır bunlar.

sakin ol, biz erkekler hep yapıyoruz bunu.
Elini cebine götüremeyecek kadar olan korkudur.

madem ödeyecek vasfın yok ne diye karı kız peşinde koşarsın?
" ben cimri değilim. Bana mesaj atın kızlar. Cimri olmadığımdan sizler için paramı ve karakterimi sınırsızca harcayabilirim. " diyen, kızlar için anasını bacısını bile satıp sonra da parasını harcayabilecek potansiyeldeki ezik tespiti. Adam olsan kadınların da erkekler kadar hesap ödemesi gerektiğini savunursun zaten.
Bence cimri erkek diye ayrılmamalı. Cimri insan diyelim. Ayrıca erkekler kadınların kasası değil.
Normalde yanımdakilere erkek bile olsa hesap ödetmeyen biriyim

Bu başlığı hortlatan gibiler müstesna elbette

Bunlar kuduz köpek gibi yıkılacak yer arar
Yağmurlu havada su verenin AG.
Seni 40 kere satın alırım

Ofise biblo diye koyarım
Ölene kadar satmam

Ötede oyna.
Ben sunu anlamiyorum neden erkek surekli hesabi odesin? Ya da bir kadin neden erkekten hesap odemesini beklersin? Hic olmadi bir kadin neden yedigi ictiginin odemesini yapmak icin bir ugras icine girsin?
Parasi olan oder, biri oderse digeri sonraki sefere oder. 10 bilinmeyenli denklem degil bu cok basit korkmaya falan gerek yok. Surekli erkek oder anlayisi da eskisi kadar yok. En iyisi alman usulu herkes kendi yemeginin parasini odesin ya da ortaklasa oresinler benceee.
tüm hesabı erkeklere kitleyen orospu kızlardan iyi durumdadır.
Hesap çok geldi diye sinirlenen bir erkek arkadaşım vardı. Acısını bir şeyler bulup kavga ederek benden çıkarırdı. Çok denemişimdir ne zaman yemek yesek kavga çıkardı. Ulan yedirme daha iyi. Böyle ruh hastası işte bu erkekler.
cimri değilim. sadece türk kızlarının hesaplarını ödemektense, ukraynalı kızların hesaplarını ödemeyi tercih ediyorum.

final daha güzel oluyor.
kadinlarin parazitligini erkeklerin cimriligine yormak bayagi iyi. kardesim sen insan degil misin? aciz ve bakima muhtac misin? anladigim kadariyla oylesiniz.

bu konuyla ilgili cok guzel bir anim var bosbir vaktimde yazacagim.
kadın olsun erkek olsun, sürekli hesap kitaba takık, para yemeye bayılan ama cebindeki üç kuruşu hesaplayan insandan bir cacık olmaz. kaçarak koşun aniden.
asıl kızlar cimri ve bahaneleri yağmur taneleri gibi bitmiyor. sözde eşitiz iş maddiyata gelince yok cimrisiniz yok erkek değil misin ?

mesela kızın biri vardı habire erkekler olarak biz ısmarlıyoruz. hiç bu seferde ben ısmarlıyım demiyor. ama gidip starbucks a gidip white cholate mocha içip instada zenginim havaları atmayı biliyor.

neyse birgün dondurma yiyicem sizede alıyım mı diye sordu. şaşırdım kesin bu iste bir olay var dedim tırstım sağol gerek yok dedim.
cimrilikle ne alakası var amk salağı ya da meriçi. senin yediğin içtiğin şeyin parasını erkek niye ödesin.
Kadınlarımız toplumda var olmak ve haklarını korumak istiyorsa önce karşısındaki erkek hesabı ödemek zorundaymış gibi davranmayı bırakmalıdır. Ha karşısındaki erkek benden olsun derse eyvallah.
Çok küçük bir detaydır ama toplumdaki konumunuzu etkiler.
Toplum dik durmayı başaran ve bundan taviz vermeyen kadınların varlığı ile güçlenir, ilerler...
Hem davet edip hem ödü kopar iki kuruşum gidecek diye.
- güzel bir akşamdı. Teşekkür ederim Niyazi. Kalkalım mı artık?
+ şey ee biraz daha oturalım lütfen.
- neyin var neden titriyorsun?
+ yok bişi ya.