bugün

tez zamanda silik olması gereken eli çükünde bir maldonuz. maldonuz yeni türettiğim bir kelime. şimdi buldum. 30 saniye oldu.

(bkz: maldonuz)
Yetkili olması gereken yazar.
genel küfürler tamam da, kuruma direkt küfür etmek hukuksal açıdan da zor durumda bırakır insanı. galatasaraylısın, doğal olarak fenerbahçe ve beşiktaş'ı sevmeyebilir, hatta nefret edebilirsin. ama ana avrat küfür kıyamet gitmeye de gerek yok.

t. yeni nesil gsli yazar.
19 entrysi var. Yazarliga kabul edildigi an bana nick alti girmis sag olsun. inanilmaz.
3 günlük yazarı ciddiye alıp da başlık açıp polemik yaratmaya gerek yok uzakta oynasın o.
sözlüğe hangi liseden katıldığını merak ettiğim yazardır.
Umarım hapse girecek kadar büyüktür bu.
nickaltımda aile üyelerinin resimlerini paylaşmış tayyiban terör uşağı. buradakilerde teyzesiyle analığı olmalı.

görsel
Sırf doğruları söylediği için fbjkli koyunlar ve solcu mikroorganizmalar tarafından sevilmeyen yazar. Doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar hakikaten.
terörün sesi.

(bkz: ak pkk)

görsel
He amk he akpliyim

Ulan ne sağcı ne solcu olduğumu nice entrylerimde söyledim (#40926772) al sana kanıtı götüne sok.
Adam siyaset yüzünden başkalarının anasına küfrediyo sonra da ben akpliymişim.
Siktir git amk
görsel
Ulan bu adam troll heralde akpli değilim diyorum halen daha cumhurbaşkanıyla orospu çocuğu fetonun fotosunu atıyor bana. Olum siyasilerden hiçbiri sikimde değil ne halt yiyorsaniz yiyin