1. 1.
    Şüphesiz ki ismailağa cemaati’nin yayınevi Muallim Neşriyat’tan çıkan " Her anneye lazım " kitabında verilen fantastik tavsiye.
    Esma Muratoğlu’nun kaleme aldığı kitapta "Bir erkek hanımı ile cima ederken cima esnasında erkek de kadın da Allah dostlarını, alimleri salih insanları düşünür de bu birleşmeden hanımefendi hamile kalırsa, doğacak olan çocuğun kalp, beyin ve ruh yapısı o andaki hayale göre oluşur " ifadeleri yer alıyormuş.
    bak bak, aklıma ne geldi. zamanında kanal d'de yayınlanan programda kadının biri kocasına gaz vermek için kocacım beni başkasıyla düşün demişti. işte bu da onun tarikatsal versiyonu demek ki. evet.
    cima esnasında allah dostlarını alimlerini düşünün
    34 -10 ... totonok folmondoko boton gomo
  2. 2.
    (bkz: geç boşalmak için düşünülecek şeyler)
    28 -3 ... yastiklagezen
  3. 2.
    ereksiyon kaybına sebep olur, düşünme eylemini normal şartlar altında bile zorla yapan çomar tayfası için vücuttaki kanın ciddi bir bölümü genital bölgedeyken düşünmeye çalışmak inanılmaz derecede yorucu bir eylem olacaktır.
    8 -2 ... keshberfo
  4. 3.
    Dini oyuncak etmek nasıl olur sorusuna güzel bir cevap olabilecek cümle.
    10 ... yazar x
  5. 4.
    Şüphesiz ki boynuzlu alagavat işidir.
    3 ... gaiptengelenadam
  6. 5.
    Manyak mı bunlar ya neden öyle bir şey düşünelim ki?
    Ben şahsen bir sonraki pozisyonu düşünüyorum.
    Ayrıca kimin allah dostu ve alim olduğuna kim karar veriyor.
    Misal bana göre bu totonok ibişi allah dostu bir alim. Ne yapayım ben cima ederken totonoku mu düşüneyim?
    12 -2 ... tengir budun
  7. 6.
    Kestirmesi var gerdeğe şeyhini çağır sen dışarı çık.zorla sövdürecekler ya.
    3 ... kalahari 1
  8. 7.
    bu entry, görsele ithafen yazılmıştır.
    >> bu fetvaya göre, hatunda ben de adolf hitler'i düşünsek dünyanın amına koyarız demektir.

evet sayın sözlük hatunları, benimle sevişirken adolf hitler'i düşünecek ve dünyaya yeni bir hitler doğuracak şanslı kadın olmak isteyenler sıraya geçin lütfen***

böyle fetva mı olur lan, sonra keshberfo neden deist...neden olmasın ?
    5 ... keshberfo
  9. 8.
    jennifer lawrence allah dostu mudur acaba?
    lütfen olsun çünkü.

şaka bir yana sevgilim beni öldürür lan.
    6 -1 ... fanfan la tulipe
  10. 9.
    sonra efendim cimadaşta dil bir karış: türk erkekleri kadın ruhuna hitap edemiyor!
    1 ... monk of monkmountain