bugün

şüphesiz en doğru müslümandır.

cima anında hatununun süt beyaz memelerinde şeyhinin gür beyaz sakallarıyla nurlanmış suretini görür. buradan doğacak çocuk geleceğin hurşiti olacaktır.
(img:#996068)
görsel
Oda beni düşünüyor, biliyorum.
Grup sex istiyordur.
Müslüman değildir farklı bir dindendir. Etrafına belki ateistim diyemiyordur falan. Belki de Şeyhini yaratıcı yerine koymuştur kendince bir din uydurmuştur lakin kesinlikle islam ile alakası yoktur bunların. Yahu islamla bunla ilgili Ayette yok Ayete dayanmış bir hadiste yok.

Hangisi düşünüyor hangisi düşün diyorsa islama göre islam dışıdır ilgilenilmemesi gerekir. Yok bu iş islamdandır derler ise o zaman ispatlamak ile mükelleftir. ispatını yapamaz ise -ki Kuran ve Kur'ana dayanan bir hadis olmadığına göre bu konuda yapamayacak hala islamdandır diyor ise o zaman islam şeriatı devreye girer.

Hala islamdan dır diyor ve kendisinin de islam içinde olduğunu söylüyor ise öldürülmesi zorunludur.(Devlet var ise devlet yok ise Müslümanlarca.)
islamdandır diyor lakin kendisinin islam içinde olmadığını söylüyor ise o zaman bulunduğu topluma şahsın iftira atmaması için ultimatom verilir. Bağlı olduğu Toplum iftiracı bu şahsı durduramıyor ise bağlı olduğu toplumun liderleri ile istişare yapılarak adamın durdurulmaya çalışması gerekir. Bağlı olduğu toplum iftiracı adamı durdurmak istemiyor ise adamın öldürülmesi zorunludur.(Devlet var ise devlet yok ise Müslümanlarca.)

Şeriat adaletle parmak keser kafasına göre değil.
ısparta süleyman demirel üniversitesi ilahiyat fakültesi dekanı prof. dr. rifat okudan hocaefendinin fetvasını dikkate alan müslümandır.

(bkz: biraz daha yüz ver cimana da ortak olsun bunlar)

(bkz: cima ederken şeyhin sıfatını düşünmek)

tabi hocaefendi fetvasında kadın erkek ayrımı yapmamış belki ikisinin de şeyhi düşünmesi uygun olacağı için!.. fanteziye bak fanteziye..

ama şeytan diyor ki belki bu olayın yobazların bildik sapıklıklarından başka bir manası vardır. misal, diyelim ki hanım çocuğu kucağına veriyor. bakıyorsun ki çocuk sana değil, şeyhinize benziyor. eh, cima ederken şeyhinizi düşününce çocuk şeyhe benzeyeceği için durduk yere aklına kuşku düşmesinin önü alınmış oluyor.

ya yine de kuşkulanıp, dna analizi filan yaptırırsan? olmaz öyle şey, o işler itikadı bozuk olanlara göredir.
dindarlarda düşünecek beyin olmaz genelde! düşünmek yerine zevcesini direk şeyhlerine versinler!
Şimdi bir şey diyemem, yorum da yapmak istemiyorum,
Şeyhi dediği zaten hayran olduğu, tabi olduğu ve ciddi ciddi sireten de sureten de beğendiği biridir.

Yani cima ederken aklıma henry cAvillin yahut yüreğimi deli gibi hoplatan şimdi isim vermek istemediğim delikanlının geldiği oluyor, öyle bir şey olabilir, dimağıma edeyim, vallahi empati kurdum ve anlıyorum. Kınamayın lan!!
Açıklamayı yapanın makamı mevkisi ne olursa olsun hatta dünya liderleri onu peygamber veya benzeri makama da oturtmuş olsun yalnızca kaba etinin üstüne oturmuş islam dışı ve zavallı biri olduğunu değiştirmeyecek sözler yığınıdr. Ayrıca böyle sapıkları kaâle alıp Müslümanlara hakaret edenler de vardır ki kendi zevcesi için aklına gelecek ilk icraatı Müslümanlara da önerirler. Lakin Müslümanlar Gavat değil eşlerini sahiplenen ve onları kıskanan inanmış kişilerdir.
kadını anlarım da erkek neyi düşünecek?

şeyhin karısını mı? veya karılarını? yoksa o da şeyhi ziktiğini mi düşünecek?
şeyhini arkasında hissedendir.
(bkz: Erken boşalma tedavisi).
güncel Önemli Başlıklar