bugün

bir kız promer isimli şahsın peşinden koşuyor ve yüz bulamıyorsa bence zirvede bıraksın. böyle bir ihtimalin var olabileceğine hiç inanmasam da burası uludağ sözlük. sizden her türlü fantastik öykü çıkar.

dünya başımıza yıkılacak emüke.
bir unvan, lakap, belki de namı müstear.

yazılanları okuyorum da tarafların bir felaketin eşiğinden döndüğünü idrak ediyorum.

arkadaşlar krizi fırsat bilip birbirinizden uzaklaşın. kendi kendinize yettiğiniz, bireysel ve bağımsız kararlarınızı icra edebildiğiniz, özgürce (seks yapmak hariç) yaşayabildiğiniz bir duruma haiz iken neden bir ilişkinin duygusal travmalarını, sorumluluklarını, kısıtlamalarını yaşayasınız ve neden seksin zararlarına maruz kalasınız ki? lütfen bu bahsi kapatın ve hayatınıza özgürce devam edin arkadaşlar. sizleri çok seviyorum.
Sevgili meriç kardeş, bi belgesel izliyordum da karşıma çıktın. *
görsel
Şaka gibisiniz yemin ediyorum ya. Sosyoloji okusam sizin üzerinize tez yazardım Cihatçı örgütlerin sözlük ortamlarına yayılışı diye. *
yalunuz çaylak olduğu için kimse görmemiş ama kavganın diğer tarafı baya whatsapp konuşmalarını paylaşmış.

herif hakikaten cihatçı meriç çıktı amk.

bir de o kadar şov yaptı yok iftira atıyor yok şöyle yok böyle diye.

neyse; bir olayı daha aydınlatmış olduk böylece.

işte adalet, işte uğur dündar.
Promeri savunmuyorum ama hırsızın hiç mi suçu yok?
Bu promer cihatçı rolü kesiyorsa; sözlükte cihatçı koca adayı arayanlara ne demeli?
sayın alkolik, o da çohenteresan bir mevzu tabi. siz de haklısınız.
Cihat mihat deyince yaşlı kavgasıdır diye ilgilenmemiştim kavganın tarafları kim özet gecsin biri acil.
şeriatçı ayağına yatıp türbanlı milf düşürmeye çalışan efsane yazardır.
güncel Önemli Başlıklar