bugün

şeriatçı ayağına yatıp türbanlı milf düşürmeye çalışan efsane yazardır.
Cihat mihat deyince yaşlı kavgasıdır diye ilgilenmemiştim kavganın tarafları kim özet gecsin biri acil.
sayın alkolik, o da çohenteresan bir mevzu tabi. siz de haklısınız.
Promeri savunmuyorum ama hırsızın hiç mi suçu yok?
Bu promer cihatçı rolü kesiyorsa; sözlükte cihatçı koca adayı arayanlara ne demeli?
yalunuz çaylak olduğu için kimse görmemiş ama kavganın diğer tarafı baya whatsapp konuşmalarını paylaşmış.

herif hakikaten cihatçı meriç çıktı amk.

bir de o kadar şov yaptı yok iftira atıyor yok şöyle yok böyle diye.

neyse; bir olayı daha aydınlatmış olduk böylece.

işte adalet, işte uğur dündar.
Sevgili meriç kardeş, bi belgesel izliyordum da karşıma çıktın. *
görsel
Şaka gibisiniz yemin ediyorum ya. Sosyoloji okusam sizin üzerinize tez yazardım Cihatçı örgütlerin sözlük ortamlarına yayılışı diye. *
bir unvan, lakap, belki de namı müstear.

yazılanları okuyorum da tarafların bir felaketin eşiğinden döndüğünü idrak ediyorum.

arkadaşlar krizi fırsat bilip birbirinizden uzaklaşın. kendi kendinize yettiğiniz, bireysel ve bağımsız kararlarınızı icra edebildiğiniz, özgürce (seks yapmak hariç) yaşayabildiğiniz bir duruma haiz iken neden bir ilişkinin duygusal travmalarını, sorumluluklarını, kısıtlamalarını yaşayasınız ve neden seksin zararlarına maruz kalasınız ki? lütfen bu bahsi kapatın ve hayatınıza özgürce devam edin arkadaşlar. sizleri çok seviyorum.
bir kız promer isimli şahsın peşinden koşuyor ve yüz bulamıyorsa bence zirvede bıraksın. böyle bir ihtimalin var olabileceğine hiç inanmasam da burası uludağ sözlük. sizden her türlü fantastik öykü çıkar.

dünya başımıza yıkılacak emüke.
Burada din iman Allah diyerek dolanan mumkne taklidi yapan kız bizden özelden pijama fotoları atıp gecelik istiyor, sözlükte ne kadar kâfir varsa onlardan telefon numarası almış çatır çatır konuşuyor.

Sorsan namazlı abdestli...
görsel
Bakın beyler ben promer denen yazardan pek haz etmem.
Ama bu mevzuyu öğrendim.
Bunun Peşinden koşan aptal reddedilince çocuğun favladığı, takip ettiği kızlara musallat olup, Mesajlar atıyor.
Çocuk bunu engelleyince de ‘cihatçı meriç’ diye adını çıkarıyor.

Mevzu bu yani.
Şu olayı da kimse tüm detaylarıyla anlatmadı ya amk, hep merak ettirin böyle.
kuşkusuz çocuk 3 aydır entry girmiyor yüksek ihtimal fake hesap açıp onunla takılıyor. benim anlamadığım bir kızla bir erkeğin dm de konuşmasını bu kadar insana kim yaydı? orospuluk yapmayın.
Rakkadan selamlar hahaha bebe kayboldu amk.
sahi nerlerde lan bu? nasıl bir linç ettiyseniz hayata küstü bebe amk.

allah kimseyi sizin dilinize düşürmesin ibneler.
Bu sözlükte millet neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Millet sevgili yapmak için kafa kesen terör örgütü militanı olmayı bile göze almış. Böyle erkeklerin olduğu sözlüğe böyle kezolar yakışır tabiki de.
Bugün yine hatırladık ve kahkahayı bastık. Bir karı uğruna ya rab, ne cihatlar yapılıyor. *
Ara ara hatırladıkça, canım sıkkın oldukça gülerim ilk defa duyuyormuş gibi. Sözlükteki Meriçlik hiç bu boyuta ulaşmamıştı ve ulaşamayacak da. *
Çok ilginç bir tasvir gerçekten. Umut sarıkaya karikatürü gibi haticeleri de al gel akşam zemzem-kuran yapalım müminlerle gibi gibi bir şeyler demesi gerek bu kalıba girmek için.
Meriç meriçtir. Karaktersizliğini her şartta, her yerde sergiler.
Birlikte namaz kılalım ile başlayan cümleler muta nikahında son bulur.
En son karşılıklı sevgi aslında birer nikahtır gibi saçma fetva verenleri dahi görülmüştür.

Belirli bölgelerde yoğunlardır.
görsel
Burda foyası ortaya çıkınca başka sözlüklere cihat yapmaya gitmiş diyolla. *
Bu sözlük kız tavlama hususunda gelebileceği en üst noktaya ulaştı. Başka bi sözlükte böyle bir şey göremezsiniz, hastasıyım uludağ'ın hastasıııı. *
Kafa kesiyor.
Tamam da cihatçı sevenler ne olacak yakında Suriye sınırında cihatçı kezo yakalandı diye haber olsa yine iyi öte türlüsü daha kötü ya.
yine bütün entryleri sildirmiş olan ezik.

evet noldu birader?
mesaj kutuma gelip ağladın o kadar.
"bana iftira atıyorlar, konu bildiğin gibi değil, bak görürsün neler yazıcam" akşama dedin durdun.
ne yazdın?
hiçbir şey.

ha bir de bonus olarak bunun elinde essy'nin ses kaydı varmış, onu paylaşacakmış.
essy'i de sözlükten sildirecekmiş vesaire vesaire.

lan oğlum sen rezilliğin dibine vurmuş durumdasın.
yazılan şeylerin hiçbirine bir tek cevap verememişsin.

senin yapacağın en güzel hareket hesabını silip defolup gitmek olur bu saatten sonra.

yahu kızlar sizde biraz akıllı olun ya, şu karaktersiz insanlarla mesajlaşıp durmayın, sonuçta işin ucu size de dokunuyor.

cihatçı meriç seni.
güncel Önemli Başlıklar