bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bir akp'li vekil açıklaması

  https://amp.haberturk.com...ler-basligi-altina-alindi
  18 ... yildirim ekipler amiri kemal
 2. 2.
  Saçma sapan bir beyandır. Ülkeyi kimler yönetiyor anasını satiyim. Olum islam barış dini değil mi? Bizim dinimiz barış dini. Bu ne saptırmaktır böyle? Bana ne osmanlı padişahlarından? Çocuğum olduğunda hala bunlar varsa dinsiz yetiştiricem çocuğumu tövbe tövbe... Bunlara militan olmasından iyidir. Matematikten önemliymiş cihat. Hee tesla, edison, einstein falan da cihatçıydı dimi? Ama dünyaya yön verdiler.
  Ya böyle bir yobazlık olamaz. Allah bizi bunlarla mı sınıyor napıyor anlamış değilim. Bunları komple helak etse de kurtulsak. O değil bunlara inanan, güvenen, her şeyi sorgusuz kabullenenlerin sayısı da gitgide artıyor.
  26 -9 ... dertler derya olmus
 3. 3.
  yeliz diye sahte hesap açıp oradan kendisini ifşa eden bir milletvekilinin beyanı. çok da şey yapmamak lazım o yüzden.
  15 -1 ... hzezel
 4. 4.
  cihat bilmeyen çocuğa matematiğin faydası yok
  14 -1 ... radikal kemalist
 5. 5.
  malum partinin milletvekilinin beyanıdır. habere girmeden bile kimin dediğini anlayabilirsiniz.
  10 -1 ... antevortex
 6. 6.
  cihat matematikten önemlidir demiyorum ama cihat kelimesinin artık çocuklara öğretilecek olması gayet mantıklıdır. Hani bu işid falan var ya onlar cihat adı altında her boku yiyor bırakta çocuklar cihatın o olmadığını öğrensin.

  andavalın biri de çıkmış banane osmanlı padişahından demiş, bu hıyar çıkar banane Atatürk'ten de der. ulan Atatürk türk tarih kurumunu neden kurdu bir düşün bakalım tabi öyle bir özelliğin varsa..
  7 -13 ... eneskamis
 7. 7.
  Malum partinin milletvekilinin beyanıdır. Erdoğan'ın şoförüydü bu zat. Kod adı yeliz. Vah benim güzel ülkem.
  5 ... ciddiadam
 8. 8.
  Matematiği zayıf kişi söylemi. Yoksa bir insan neden matematiğe saldırsın?
  5 ... secretgirl
 9. 9.
  cihat uğraşmak, mücadele etmek, çabalamak anlamına geliyor, cihadın anlamını bilmeyen salaklar da, cihatı savaş olarak algılayıp, burada cihatı kötülüyorlar.

  evet, son günlerde bu pişkince yorumlarla çokça karşılaşmaktayız. söz oyunlarıyla, cambazlıklarıyla, konuyu sulandırarak yine gerçeğin üstünü örtmeye, gerçek amaçlarını gizlemeye çalışan, amaca giden yolda yalan söylemekten çekinmeyen, takiyeci müslümanlar, akılları sıra kişileri salak yerine koyuyorlar, bu tür yorumlarıyla. sanki biz bilmiyoruz, islamın islama göre yönetilmeyen düzenleri birer fitne olarak gördüğünü, sanki biz bilmiyoruz, islamın din allahın oluncaya, fitne kalmayıncaya dek savaşın dediğini, sanki biz bilmiyoruz islamın, islama göre yönetilmeyen düzenlerin yıkılmasını buyurduğunu. sanki biz bilmiyoruz, islamcıların gücü ve yönetimi tümüyle ele geçirince, dinden dönenleri, çoğalıp islami düzeni yıkmasınlar diye, islami düzeni korumak adına öldürdüklerini. sanki biz bilmiyoruz, islamın tam anlamıyla bir korku, baskı, dayatma düzeni kurdurduğunu. sakın müslümanların yalan sözlerine, söz oyunlarına aldanmayın. takiye onların dinlerinde ve genlerinde var.
  3 -4 ... sisli bir gece
 10. 10.
  ülke katil yetiştirecek artık. türkiye bir cumhuriyet olarak kalacaktır. ama türkiye arap cumhuriyeti olarak. kısacası katil bir nesil yetişecek.
  4 -2 ... spartali cus