1. 1.
  hafta içi her akşam üsü trt-2 de programı olan, öss'ye hazırlanan gençlere yol gösteren, moral veren, motive eden, şeker mi şeker, tonton mu tonton amca..ah şöyle bir adam dgs'de olacaktı ki..
  2 ... shalamar
 2. 2.
  öss'ye hazırlanırken çok izlediğim*genellikle öğrencilerin sorularını yanıtlayan, rahatlatan nitelikte program hazırlayan şeker kişi.
  1 ... gonulcelen
 3. 3.
  bir keresinde programına telefonla katıldığım,kitap göndericem deyip göndermeyen *sevilesi,yanakları sıkılası matematikçi,oyuncu vs...
  ... cultureshock
 4. 4.
  zamaninda sicak saatlerde oynami$ligi vardir bu amcamizin.ben en cok bu adamin kizan halini seviyorum. telefonla baglananlarin aptal sorularina kar$i her zaman ayni sabiri gosteremiyor azarlamak istiyor fakat bir yandan da kiyamiyor yavrucuga. kendi kendine soylenip telefonu kapatiyor. benim tuzumun kuru olmasi da bu adami sevmem de bir faktor tabi.
  ... gregor samsa
 5. 5.
  verdiği gazların haddi hesabı olmayan yüce insan..şu anda okulu bitiremiyorsam sırf bu adam yüzündendir paso össcilere gaz veriyor..*
  2 ... tttddd
 6. 6.
  lgs ve oss donemimde izledigim kisi. programı arayıp hediye offspring hit that single ı aldıgım da olmustur. kendisi eli opulesi adamdır.*
  ... snakesawar
 7. 7.
  ÜNiVERSiTE SINAVINA GiRMEDiĞiM YILLARDA DA, NE ZAMAN GÖRSEM OTURUP iZLEDiĞiM, YAPMACIK DAVRANDIĞI ÇOK BELLi OLSA DA, BABACAN TAVIRLARIYLA, HERŞEYi BEN BiLiRiM EDALARIYLA PROGRAM SUNAN, TONTON AMCA. iYiDiR GÜZELDiR, BiR DE "TAYFA" LAFINI ÇOK SEVER.

  programının adını kimse yazmamış bari ben yazayım; "hayatımız sınav"
  ... beyazyelkenli
 8. 8.
  üniversitede okumamda büyük faydası dokunmuş, muhteşem insan.
  ... cnkt
 9. 9.
  izleyenleri, "elinizden geleni degil, gerekeni yapin." sozuyle sinava hazirlayan babacan insan.
  ... erotomania
 10. 10.
  sevgi nefret ilişkisi yaşadığım adam.

  bu adamı seyredip de gaza gelmek nasıl bir karaktersizliğin ürünüdür arkadaş ben anlamıyorum. neden kendine yetmez insan? illa gözünde büyüttüğü birilerinin onu pohpohlaması, ittirip dürttürmesi mi gerekiyor? adamın söylediği farklı şey nedir oğlum, açıkla? "hadi bakim çucuğum, derslerimize bakıyoruz hayatım, hadi bakim. (bağırarak)çook öpüyoroom meleğiim." başka bi bok yok.

  sevgi nefret ilişkisi dedim. adamı seviyorum çünkü, envai çeşit gerizekalıyla iğrenç muhabbetler çevirip, ekran karşısında akli dengesini yitirip daşşakları masaya vurmuyor, sabırlı, takdir ediyorum.

  - şeeyy, şeyy öğretmenim. g.tüme kalem soktum daa, çıkaramıyoruz. napıcam ben üff.

  deyu arayan insan evladı var. e ne dicek herif, otomatiğe bağlamış, veriyor gazı:

  - hadi bakim dersimize bakıyoruz çucum. öss'den sonra çıkarırsın, şimdi her şey ders. kafayı yiyene çıldırana kadar ders. hadi bakim çucuğm. (aniden)çoook öpüyooroom meleğiiim.

  - hocamm, çook teşekkür ederim. sizi çok seviyorum. sizi çook seviyorum. bütün dertlerim halloldu, sokak çocukları kurtuldu, kardeşim artık altına işemiyor, gaza geldim, öss'nin a.mına koyucam. papay.

  bak nasıl gaza geldi arayan piç. şartlanmış çünkü. başka ihtimal yok.

  sevgi nefret ilişkisi dedim(çok sevdim lan bu lafı, kara melek gibi abra koyim). adamdan nefret ediyorum, çünkü sinsi. içi dışı bir olan adam bu kadar akıl fukarasına karşı bu denli iyilikle güzellikle yaklaşamaz abi. sanmıyorum ki s.kinde de olsun arayan beyinsiz. program biter bitmez "s.kerim sınavını da optik kağıdını da e şıkkını da, terzi sokmuş 100 liraya pantolon askısını bebe bana matematikten ful çıkaramadım diye ağlıyor." deyu viskisini yudumluyormuş gibi geliyor bana.

  bi de, zamanında öss sorularını yanıtlıyordu, dur bakalım yapabilecez mi deyu uğraşıp uğraşıp yapamadığım sorular içün, ukela ukela "teh. bunlar ilkokul talebelerinin bile yapabileceği sorular. teh. tss." falan deyu daşşak geçtiydi. nefretim ondan da olabilir. iyi de birader nasıl yapıyım, herif soruda "i kare eşittir eksi bir" demiş. benim bütün ilkokul bilgilerimi alt üst ettin sen şimdi. soğudum lan insanlığımdan soğudum.
  11 ... vaudeville for vendetta