bugün

Meriçlik yapıp kız düşürmek için solcu olanı, ateist olanı, hümanist olanı, feminist olanı gördü de bu gözler sadece bunu görmemişti. Valla hayretler içindeyim. Hiçbir şey beni şaşırtmaz dedikçe daha çok şaşırtıyorsunuz beni.

Kız tavlamak için mübah her şey. * ilk buluşmaya da Toyota hilux ile tekbirlerle mi gidiyorsunuz bari? *
Takdir edilesi meriçtir.
adam bu benim ekmeğim demiş boş durmamış kendini geliştirmiş.
Hadi Meriç cihatçı tamam.
Peki ya cihatçıya düşen kıza ne demeli?
işte inovasyon diye ben buna derim.

Geçti kediyle, felsefeyle, edebiyatla meriçlik dönemi artık.

Mücahid olmak için dm mi atıyoruz reis?
inovatif meriçmiş, helal olsun. müşterinin talepleri doğrultusunda hareket edip sürekli kendini yenileyen, çağın ötesinde ve %100 memnuniyet ilkesini şiar edinmiş, diğer uyuşuk arkadaşlarının önüne geçmiştir.

kusura bakmayın da entry favlamak, nik altından çiçek böcek paylaşmak vs. bunlar iş değil.

meriçler kendisine bu arkadaşı örnek alsın. meriçlik öyle yan gelip yatma yeri değildir.

ben beyefendiyi o konuda destekliyorum.
Böyle bir skandal var ve sadece 3 5 entry girilmiş.
Uludağ sözlük alooooo.
Meriçlikte çıtayı tanrı dağina çıkarmıştır inanılmaz ...
terörist bir piçtir tez vakit şafak operasyonu ile gözaltına alınmalı.
yine bütün entryleri sildirmiş olan ezik.

evet noldu birader?
mesaj kutuma gelip ağladın o kadar.
"bana iftira atıyorlar, konu bildiğin gibi değil, bak görürsün neler yazıcam" akşama dedin durdun.
ne yazdın?
hiçbir şey.

ha bir de bonus olarak bunun elinde essy'nin ses kaydı varmış, onu paylaşacakmış.
essy'i de sözlükten sildirecekmiş vesaire vesaire.

lan oğlum sen rezilliğin dibine vurmuş durumdasın.
yazılan şeylerin hiçbirine bir tek cevap verememişsin.

senin yapacağın en güzel hareket hesabını silip defolup gitmek olur bu saatten sonra.

yahu kızlar sizde biraz akıllı olun ya, şu karaktersiz insanlarla mesajlaşıp durmayın, sonuçta işin ucu size de dokunuyor.

cihatçı meriç seni.
Tamam da cihatçı sevenler ne olacak yakında Suriye sınırında cihatçı kezo yakalandı diye haber olsa yine iyi öte türlüsü daha kötü ya.
Kafa kesiyor.
Burda foyası ortaya çıkınca başka sözlüklere cihat yapmaya gitmiş diyolla. *
Bu sözlük kız tavlama hususunda gelebileceği en üst noktaya ulaştı. Başka bi sözlükte böyle bir şey göremezsiniz, hastasıyım uludağ'ın hastasıııı. *
görsel
Birlikte namaz kılalım ile başlayan cümleler muta nikahında son bulur.
En son karşılıklı sevgi aslında birer nikahtır gibi saçma fetva verenleri dahi görülmüştür.

Belirli bölgelerde yoğunlardır.
Meriç meriçtir. Karaktersizliğini her şartta, her yerde sergiler.
Çok ilginç bir tasvir gerçekten. Umut sarıkaya karikatürü gibi haticeleri de al gel akşam zemzem-kuran yapalım müminlerle gibi gibi bir şeyler demesi gerek bu kalıba girmek için.
Bugün yine hatırladık ve kahkahayı bastık. Bir karı uğruna ya rab, ne cihatlar yapılıyor. *
Ara ara hatırladıkça, canım sıkkın oldukça gülerim ilk defa duyuyormuş gibi. Sözlükteki Meriçlik hiç bu boyuta ulaşmamıştı ve ulaşamayacak da. *
Bu sözlükte millet neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Millet sevgili yapmak için kafa kesen terör örgütü militanı olmayı bile göze almış. Böyle erkeklerin olduğu sözlüğe böyle kezolar yakışır tabiki de.
sahi nerlerde lan bu? nasıl bir linç ettiyseniz hayata küstü bebe amk.

allah kimseyi sizin dilinize düşürmesin ibneler.
Rakkadan selamlar hahaha bebe kayboldu amk.
kuşkusuz çocuk 3 aydır entry girmiyor yüksek ihtimal fake hesap açıp onunla takılıyor. benim anlamadığım bir kızla bir erkeğin dm de konuşmasını bu kadar insana kim yaydı? orospuluk yapmayın.
Şu olayı da kimse tüm detaylarıyla anlatmadı ya amk, hep merak ettirin böyle.
Bakın beyler ben promer denen yazardan pek haz etmem.
Ama bu mevzuyu öğrendim.
Bunun Peşinden koşan aptal reddedilince çocuğun favladığı, takip ettiği kızlara musallat olup, Mesajlar atıyor.
Çocuk bunu engelleyince de ‘cihatçı meriç’ diye adını çıkarıyor.

Mevzu bu yani.
görsel
Burada din iman Allah diyerek dolanan mumkne taklidi yapan kız bizden özelden pijama fotoları atıp gecelik istiyor, sözlükte ne kadar kâfir varsa onlardan telefon numarası almış çatır çatır konuşuyor.

Sorsan namazlı abdestli...