1. 1.
  cihadçının fahişeyle birlikte olması
  Suriye’de cuma namazına katılmayanları kırbaçlayan, El Kaide bağlantılı Ahrar’uş Şam liderlerinden Ali Nayifmiş bu adam. Ver mehteri titresin kalpler..
  5 -1 ... yerli ve milli
 2. 2.
  fahişeye bakarak devletimizin cihadçılara söylendiği kadar nakdi yardım yapmadığını görüp sevindiren hadise. yoksa daha iyisini bulurdu herhalde bu insanlık düşmanı yamyam.

  şakası bir yana, kan akıttıkları topraklardan antep'e doğru alkollü seksli gecelere akan bu canavarlara kimin delikli kuruşu geçmişse zıkkım olsun.
  5 ... antimatter
 3. 3.
  günahkar olması kafirlere karşı islam davasını yükseltmek amacıyla savaşan birisi olması gerçeğine ters düşmez.
  1 -7 ... telefoncu ekrem
 4. 4.
  Olur öyle şeyler. Devletimiz zeval görmesin.
  1 ... n dakota
 5. 5.
  bugün cihad olsa performansım ne kadar yerinde testi yapıyordur.
  kızına tecavüz eden imamların ekmek yediği dünyaya çok görmemeli.
  2 -2 ... deep house
 6. 6.
  bence orta doğu cennetinde sıradan bir gün, fazlası değil. abartmaya lüzum yok. hammurabi'nin ruhu radikallerin bedeninde yaşıyor.
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 7. 7.
  ne başlık yaptı mevzu be, bir günde 93 başlık açıldı aynı konu için sözlükte. hayır anlamadığım herifin içmekten şişmiş göbeğini mi yoksa kolunda ki tırroyu mu çok beğendiniz?
  bunlar paralı asker, parayı kim verirse onun kırbacını sallarlar.
  3 ... mavraci
 8. 8.
  rizelinin namaz arkadaşıdır.. birlikte şamda namaz kılacaklardı ama olmadı...
  2 -3 ... arbutus unedo
 9. 9.
  Binlerce kızın ışid vb katil ordusu ile yatmak için"cihad el nikah olarak adlandırdıkları seks cihadına katılan amatör kızlardan hizmet almak yerine profesyonel kızları tercih etmiş.
  Adamı eleştirmek haksızlık olur.
  Üstelik dünya sağlık örgütü raporlarına da yansıyan ve Ürdün Mısır Arabistan başta olmak üzere artan AIDS vakaları temelinde bu IŞiD vb denen katil sürüsü koynuna giren kızlar ve bu örgüte katılan sonra ülkelerine dönen teröristler gösterilmektedir.
  2 -3 ... thebiggraywolf
 10. 10.
  benim merak ettiğim günah sayılmasın diye tek gecelik imam nikahı kıydırıyorlar ya bu nikahı kıyan kişi kim acaba. yada ortada seks için kıyılan bir imam nikahı var mı. çünkü bunun da bug unu bulmuş bu yobazlar. ne zaman uç kurlarının sesini dinleseler hayat kadınlarına tek gecelik nikah kıyıyorlar. duyuyoruz etraftan. sadece bilinen yobazlar değil sıradan yobazlar da da popüler olmaya başlamış.

  tanrınızın adalet anlayışı var ise yanacaksınız canlar. hiç boşuna imam nikahım vardı triplerine girmeyin bence. hem siz neden bu dünyada sevişme derdine düştünüz ki. sizin propagandalarınızda cennette 72 huri verilmeyecek miydi.
  2 -1 ... uzay muhtari