bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  uludağ üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünde prof.dr.mehmet genç'in derslerini asiste eden iki kişiden (diğeri zeynep manavoğlu)araştırma görevlisinden biridir. Ders anlatma yöntemi ve sorulan cevaplara tam olmasa da yeteri kadar tatmin edici cevaplar vermesi ile en azından diğer asistan zeynep manavoğlu'na bakınca her yönden daha iyi olan ve 2.sınıfın birinci dönemindeki uluslararası hukuk l ve 4.sınıfın ikinci dönemindeki uluslararası insan hakları ** dersine giren araştırma görevlisidir. Ah bir de ders anlatıken cümleleri makinalı tüfekten ateş açar hızla geçmese, ders süresini daha kısa tutsa ne güzel olurdu!*
  ... faithful lover
 2. 2.
  Uludağ üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü öğretim üyesi yar.doç.
  Dersleri genellikle az kişiyle işlenir çünkü pek aktif anlatım yapamamaktadır. Derslerim çok kolay herkes geçiyor, ortalama çok yüksek oluyor der. inanmayınız efendim. Seçmeli dersler veriyor zaten mümkünse seçmeyin.
  ... notusgladyus
 3. 3.
  Konuşma akışı diksiyonu sadeliği hiçbir şekilde rahatsızlık vermeyen alanında gerçekten nadir olan ayrıca bilgili akılcı ve çağdaş öğretimin bir neferidir.
  ... kingbyrules