1. 1.
  günden güne yenisi çıkan, aynı anda iki hattında açık olmasına imkan veren cep telefonlarının neredeyse tümünün bilindik firmalar yerine çakma isimlerle piyasaya sürülmesi durumu, hayra alamet değil.
  1 ... cnnturk
 2. 2.
  çinlilerin yaratıcılığından ziyade , daha zengin olmayan kesime hitaben ürünler çıkarma arzusu sonucu ortaya çıkmış teknoloji ürünüdür..
  1 ... toreador
 3. 3.
  (bkz: infinity)
  (bkz: piranha)
  1 ... kombinasyon
 4. 4.
  on dakika konuşmada bile garip bir baş ağrısı yapan markalardır. sar değerleri belli olmayan modellerin hep bu cihazlar olması düşündürücü.

  sar değeri 0.74 olan bir cihazla (ki halk için kabul edilebilir değer 0.08) 1 saate yakın konuştum, bir şeycik olmadı, ama bu cihazlardan (marka da vereyim, cect n100) biriyle 10 dakika konuşamadım. sar değeri herhalde 4-5 filan.

  işin özü, sırf ucuzdur, tv vardır diye bu markalara para vermeyin lütfen, hiç bir şey sağlığınızdan önemli değil. çift sim diye ölüyorsanız gidin samsung alın, (#4107959) da verilen haberde testi geçtiği söylenen general mobile modelini alın ama bu ne idüğü belirsiz cihazları almayın. ya da gidin bir hattınızı iptal ettirin ne bileyim.
  1 ... yoga yapan mistiq kedi
 5. 5.
  Geneli çin malıdır ve çok fonksiyonludur. (bkz: Dokunmatik vs) Ama bir aya kalmaz telefonun haşatı çıkar ve garantisi olmadığından dolayı direk çöpe atabilirisin.*
  ... toxicbiohazard
 6. 6.
  marka kısmını bilmem ama çift hatlı telefonlar genel olarak dandik oluyor.
  ... yazar cizer34
 7. 7.
  lenovo iyidir.
  ... lord of the pilihoz
 8. 8.
  çift hatlı telefon kullanan tipler bende hep esrarengiz insan algısı yaratır. kesin bunlarda bi şey var yani kaçarı yok.

  t: hep dandik marka olmamasıdır. askerde kullandığım çift hatlı takoz sangsung markaydı.
  2 ... temple of the doge
 9. 9.
  Çift hatlı telefon yerine çift hat 2 telefon daha güzel.
  1 ... uzay muhtari
 10. 10.
  nedense her kullandığım çift hatlı telefonun hatlarından birisi mutlaka çekmezdi veya hattı görmezdi. zaten çoğunluğu çin malı olan bu telefonlarından ne hayır gelir ki.
  ... sumuklu sulo