1. 1.
    Bak sen bile tartisiyorsan bu konuyu fikrin varsa (genel olarak konusuyorum) firlatildi ya da firlatilmadi bi onemi kalmadi. Reklam gidecegi yere kadar gitti.
    3 -1 ... superalgeria
  2. 2.
    Video dikkatli izlendiğinde kameraman bile görülürken buna inanmak akıl tutulmasıdır. He ben uzaya araç gönderilme masalına toptan inanmıyorum ama bu kadar da tasak geçilmesi beni bile şaşırttı.
    1 -1 ... duzdunyaadami
  3. 3.
    ciddi ciddi mallıktır çünkü spacex bir şirket, koskoca şirketi nasıl uzaya göndereceksin değilmi?

cahiillik başa bela amk.

spacex bir uzay taşımacılığı şirketidir, giden roketin ismi falcon heavy kendisi dünyanın en güçlü roketi olur ve marsa taşımakta olduğu sahibinin tıpkı spacex gibi elon musk olduğu bir tesla şirketinin bir arabasıdır.

şaka maka dünyadan haberiniz yok amk.

edit: geri zekalılar için olayın özeti ;

elon musk diye bir adam var, bu hani şu paypalın kurucusu, bizde yasaklanmıştı hani.
    işte o adam spacex ve tesla diye 2 şirket alıyor ve çok büyük hedefleri var.
    spacex uzay taşımacılığı şirketi, uzay roketi falan yapıyor, tesla da benzin tüketimini durdurup elektrikli arabaların aktif kullanımını hedefliyor, elektrikli arabalar yapıyor.
    ömrü yeterse dünyanın değişmesinde rol oynayacak gibi gözüküyor, o yüzden önemli olaylar bunlar, adamın derdi para kazanmak değil dünyayı değiştirmek ve açıkca bunu belli ediyor bu yüzden çok destekçi kazanıyor ve bu yüzden yaptığı işler bu kadar önemli.
    2 ... gold tab gibson