bugün

Ben de bunlardan birisiyim. Uzun zamandir bunun imkansiz oldugunu dusunuyordum fakat soyle biraz bu ulkeden kimler gelip gecti diye bakinca karamsarligin anlamsizligi acikca ortaya cikiyor
- Adnan Menderes vardi ama gitti
- Koskoca Anap vardi artik yok
- Bir o kadar buyuk DYP vardi artik esamesi okunmuyor

Ustelik bu parti ve kisilerin birbirine tutan tutkal organize suc orgutu olmak degildi AKP gibi.

24 Haziran secimlerine girerken Tayyip Erdogan ve AKP kadrolarinin durumu su meshur sozu hatirlatir

"Asla bir kaplani kuyrugundan yakalama. Eger yakaladiysan asla birakma"

Simdi kaplanin sirasi.
onu daha tanımamıştır. Vur kır parçala bu maçı kazan tadında adam.
Umudunu kaybetmemiş. TC vatandaşının aptallığını bilmiyor demektir.
seçim öncesi bir iki ay mutlu olmasını çok görmediğim kişidir.
daha önce üç kez seçim kaybetmiştir.
neden olmasın?

https://www.haberler.com/...-tek-adam-5872716-haberi/
Seçimden sonra bu başlığı evirip çevirip Götüne sokarlar demedi deme.

Ben sokarım en azından.
Biraz da mutlu halde yaşamak istiyordur. Yapmayın adamlar zaten çovumlukla üzgün sosyal medyada geçtik falan diye seviniyorlar kursaklarında bırakmayalım lütfen. Gerçi sandıkta sonuçlar gelince daha kötü olurlar birden ama olsun umutsuz yaşanmaz. Onlar da biraz sevinsinler garipler *
zamanında da muhtar bile olamaz demişlerdi.
rte'nin neden erken seçim yapmak istediğini kendine sormayan kişiden daha akıllıdır.
adam akıllıdır.
sıyrılan açık ara fark atandır.
herkes kaybeder o kazanandır.
rte
O.çocuklarının açtığı gönderidir.
Herşey bu kadar güllük gülistanlıksa neden bu kadar tırsıyorsunuz sayın AKP liler?
Bir khk ile seçim yasası değişir ve tayyip yine kazanır.

Bu adam kaybedeceği seçime girmez.
Her seçim sonrası yaşadığı yıkımı yaşamak istemezdim.
görsel
çoktan kaybetmiştir ama farkında değildir. referandumda ysk ile beraber yaptıkları çirkinlik bu seçimi kaybettirdi. onlarda biraz uyandılar mevzuya o yüzden mühürsüz oyları yasal hale getirdiler yancıları ile beraber. hergün batıyorlar farkında değiller.

--spoiler--

kimseye makam mevki içinde yalakalık yapmadım.

--spoiler--

sabahtan akşama burada yazdıklarınıza normal insanlar arasında yalakalık deniliyor.
memuriyeti hakkımla kazandım geldim. kimseye makam mevki içinde yalakalık yapmadım. Şimdi burada polemiğe gireceğim en son tip sen ve senin gibiler.
görsel
Bak acık ve net konuşuyorum,

Babası olsa bu kadar savunmaz.
önce şu görseli bırakayım şuraya.

görsel

karşınızda girdiği hiç bir yarıştan istediğini almadan çıkmayan pes etmeyen bir adam var.

alkolikler her seçimde bu defa gidecek dedikçe daha da güçlendi. oturmadığı koltuk kalmadı.

yine bir seçim yine hayal kırıklığı olacak. olm neden kendinizi inandırıyorsunuz sürekli lan. seçim gecesi rte balkonda konuşurken götümle güleceğim yine. burada ağlatacağım sizi. vallahi acıyorum sizlere ya.