1. 11.
    rahmetli dedemdir.

ciddi ciddi evde kedi besleyen insan
    7 ... pezevenk malik
  2. 12.
    Severim ama evde beslemem tüyleri her yerde.
    2 ... bellator sine metu
  3. 13.
    insan beslemekten çok daha mantıklıdır. Iyy her tarafı kıl tüy yapar diyen insanlardan da bin kat temizdirler.
    1 ... lunalovegood1
  4. 14.
    şu kedilerden ne zarar gelir.

https://www.youtube.com/watch?v=lZnxPgPONvk+
    ... theagent
  5. 15.
    Valla kedi besliyorsanız uzun süre ciddi duramıyorsunuz.
    -1 ... serdarsl06
  6. 16.
    ciddi ciddi evde kedi besleyen insan

Gördüğünüz üzere ne düşündüğünüz zerre patimizde değil.
    7 ... olu taklidi yapan mumya
  7. 17.
    Kediler kendilerini sevdirir. Yeter ki biraz ilgi gösterelim.
    1 ... acemi doktor
  8. 18.
    Kediler ev hayvanı değildir hatta ev hayvanı diye bişey yoktur. Sizin gibiler yüzünden bunların ticaretini yapıyorlar, kedileri kısırlaştırıyorlar. Niye?
    Sırf sizin gibi piçler kediyi sevsin, eğlensin diye.
    ... kemalist tokatlayan
  9. 19.
    ciddi ciddi beslemek istiyorum ama nasıl besleneceğini bilmiyorum. etrafı çok pisletir mi, tüylerinden nefes alabilir miyim, evin içine eder mi?
    ... kelinilaci
  10. 20.
    Kedi iyidir abi ya, miril miril gezecek evde sarilip yatacaksin. opeceksin ama zor tabi buyuk bir sorumluluk.

benim kardesim var muhabbet kusu.
    4 senedir benimle. sabah kafesinden cikar gece uyumaya girer, butun gun evde serbest. gelir bizimle sofrada yemek yer. susayica gider cesmenin yaninda bekler suyu acin da iceyim ya da banyo yapayim der. makarna gorunce dayanamaz ocagin yaninda beklemeye başlar. kimse bununla ilgilenmeyince kapali kapilarin yanina ucup cak cak cak cildirmaya baslar beni alin lan yaniniza der.
    Kucucuk kus bile beraber yasadigi varliklara uyum saglayip, duygularini onlara aktarabiliyor.
    Kucucuk ulan karnini, kafasini, gagasini, kanatlarini bi opuyorum yumusacik bu adam ya. Keske kocaman olsa da kucak dolusu sarilsam ona.
    7 ... atasnopyman