bugün

Şuan ve 2017 bira fiyatlarından sonra insanların yönelebileceği eylem.
Açılın Gıda mühendisiyim ben.

Maya kullanılarak yapılan alkolden kör olma olasılığınız sıfırdır, mümkün değildir. Alkol yapmak isteyenlere tavsiyem şarap yapın. internetten önce iyice araştırın öyle girin bu işe. Başta belirttiğim gibi kör olmazsın ama yanlış yapılmış şarap baya baya çorap gibi kokar. Birden fazla kaynaktan bilgi alıp öyle girin bu işe.

Edit: soran oldu cevabı buraya da yazıyım. Şarap, viski, rakı yapmışlığım var.
Bu benim açımdan olsa olsa hobi olur. Breaking bad'de whalter reyizin bacanağı yapardı. Hey gidi günler hey.
şarap yapmak daha kolaydır. ben dolapta unuttuğum taze üzümü doldurdum cam kaseye. beklemek lazım ama bir yerden de başlamak lazım. bu herif bizi dördüncü murat hesabı alkolsüz bıraktı. bu yılbaşı dayanacam sarayın gapısına aq. rusyada votka bu kadar zamlansa millet ayılır vallahi sokağa dökülür. bizde tık yok. anca klavye delikanlılığı. aman sabahlar olmasın.
staj yaptığım yerdeki bir kadın yapıp getirmişti. biryerden direk bira yapımında kullanılan malzemeli almış paket halinde. evde kendisi tarif edildiği gibi uygulamış.
sonuç olarak güzeldi. normal satılan biraların yerini tutamaz ama yinede fena değil.
kör olma riski metil alkollü içkilerden dolayıdır. etil alkol yerine ucuz maliyetli olduğu için metil alkol kullanılıyor ve böylece gözler kör oluyor. metil alkol içkide kesinlikle kullanılmaz. birada ise maya şerbetçiotu ve diğer gerekli bir kaç malzemeyi karıştırıp bakterilerin alkol oluşturmasını yani fermantasyon prosesini tamamlamasını beklersin. burada site ismi veremem ama kendiniz araştırıp hakkında bilgi alabilirsiniz. zaten tek tük olan faydalı siteleri çoğunluğa ifşa ederek o sitelere zarar vermek istemiyorum.
bira kiti kullanarak başlayabilirsiniz.
Sipariş verdiğim bira yapım kiti gelmeyince vazgeçmiştim ama bi daha deneyeceğim . Gaza geldim sizin yüzünüzden .
Bira kullanan insanlar için fiyatlara bakılınca olabilecek şey.
mutlaka denemek lazım. milletin her eyaletine özgü birası olurda bizim her eve özgü biramız neden olamaz arkadasım.
1)a.

Yaptım amk.
Üstelik ucuz.
Malzemeler:
Kursun kalem ve bir test sorusu.
ilk soruyu cevaplamak yeterli.
Şimdi nasılda mutluyum.

Edüth: he yav he.
güncel Önemli Başlıklar