bugün

Kendine azıcık saygısı olan kız bunu yapmaz. Uzun uzun yürüyüşlere, duraklarda saatlerce otobüs dolmuş beklemeye, ayakta gitmeye, iğrenç iğrenç tiksinç tutacakları tutmaya razıysa kendi bilir. Allah bilir utanmadan tüm bu yorgunlukları da aşk kılıfına sokar.

Aynen aynen aşk zaten bile bile ateşe girmek gibi bile bile fakirliğe adım atmak ve üzücü yanı da bundan hoşnut olmak, "önemli olan aşk yeağğ" zırvalıklarını yaşamınızda da uygulamaktır.

Öff kızlar saçmalamayın, yolun şu kazları.

Edit: parasızlıktan akbilini bile doldurmayan fakir beyler tepkili.
Normal kadın işidir. Asalak gibi erkeği yeme peşinde olan kezbanları sarmaz. Ortamlarda feministim ayaklarım üzerinde duruyorum dersin kim bilecek. Evet.
Bir muhalifle ayni düşünceye sahip olmak gibidir.

Allah korusun dilimi ısırayım da.
görsel
Sevgililiklerin evlilikle sonuçlanma potansiyeli vardır hep. Geleceğini maddi açıdan garanti altına almak isteyen kişiler için kendini riske atmaktır.
Sadece sevgili olma hedefiyle yola çıkanlar için sevgililik sürecinin ulaşım açısından imkansızlıklarla geçeceğinin göstergesidir.
Bunların önemli olmadığını zamanı gelince anlıyor insan.
Kınadığın başına gelmeden bu dünyadan gitmezsin diye bir cümle var.

Bunları yazarak yol haritanı da çiziyor olmayasın.
Yeni araba alıp sevgili yapmaya çalışan erkek beyanıdır. Kızlar arabaya değil içindeki adam a bakın. Araba her daim alınır ama adam herkes olamaz.
güncel Önemli Başlıklar