bugün

birilerine dert olmuş buluşma. yok biri 40 yaşında biri 20 yaşındaymış. belki masumane kucağına oturtup öğüt verdi.
kıskanmayın .evet
(img:#1944161)
Bir (bkz: mr hitchcock david gilmourun parmaklari buluşması) değildir.

Yarın alev alacak ortalık, sözlüğün en güzel kızını düşürdüm. (bkz: swh)

şimdi flörtlerim düşünsün.

Edit; düğüne beni de çağırın, cumhuriyet takarım. Malum, zengin adamım.
Böbrekler ne alemde acep dedirten buluşmadır. Swhh.
Yeni bir akım başlatmış olabilirler yalnız, dikkat edelim. Evet.
Güzel kızmış, yazık olmuş...allah kurtarsın kardeşim.
Marcus a dikkatli bakınca bir karizması var ama haksızlık etmeyin adama.
iki haftaya vs. Atarlar sözlükte.
Oğlumuz da yakışıklı yalnız. Kızların Erkeksizlikten kırıldığı şu günlerde büyük şans...
Kız cesaret edip onca resimlerini yaydı boy boy. Kimse de talip olmadı. Lord da centilmenlik edip kızı yalnız bırakmamış eşlik etmiş anlaşılan. Şair ruhlu entel Kibar adam lord, kızı üzmez. Yakışır. Yaş farkına da takılmam o kadar. Bildiğim kadarıyla dünya görüşleri yakın birbirine. Gönüller bir olsun. Önemli olan o. Ne diyelim, inşallah sonu hayırlı olur bu işin. Düğün bekliyoruz..
yalnız bizim marcus 42 yaşında. nüfus cüzdanını ters göstermiş cicikuş hanımefendiye 24 olarak görmüş. mahallede marcus dayı, emmi, bibi diye sesleniyoruz kendisine.
Bence yakışmışlar , güzel foto olmuş.
Ateistler bunuda açıklasın.hani evrim yoktu.*

Hayırlı isler.*
Başlığa fena ayar oldum. Kadını her fırsatta sindirmeye çalışan, ikinci plana atan zihniyeti kınıyorum.
öne kadın yazarın niki yazılmalıydı.
sonrasında piremses'den haber alınamayan buluşma.

sözlük kızlarına güvenip buluşursan olacağı bu.
rahmetli iyi bir müslümandı
Cicikuş bacağında çakı taşıyor benden demesi. Aman aman allahım esirgesin.
yalnız cicikuş harbi güzel kızmış. bizim çirkin kralı bile fotoğrafta güzelleştirmiş.

o değil de siz ne ayaksınız lan. neden buluştunuz. tamam buluştunuz neden öle sarmaş dolaş bir foto çekindiniz. kafamda deli sorular. biri beni aydınlatsın yoksa çıldireceğim.
True senden başka herkes sözlükte sevgili yaptı.
sonu sevişmekle bitmiş buluşmadır.
Masallah cok yakışmışlar. Benden çeyrek çalışır.
3 aya kalmaz ayrılırlar.piremses'in zaten bir ayağı çukurda belki sevap olsun diye birliktedirler.*

Kaldi mi öyle insanlar neyse gülmemeliyim.*
vay bee mazide neleer yaşanmış dicemde 2 ay olmamış daha.
bir de resim çekinmişler sevgili gibin.
Beyler bitmiş bir ilişkinin tatavasını yapmak üzerinden espiri yapmaya çalışmak burada hiçbirimize yakışmaz.

Başından beri bizi ilgilendirmemesi gereken bir şey bitince de ilgilendirmemeli. Yolları açık olsun ikisinin de.
Ayrılmışlar sanırım.
bu kız hüseyine nasıl baktı amk.