1. 1.
  ''delisin'' adlı şarkılarını sağır ve dilsizler için uygulamalı olarak el ve kol hareketleri eşliğinde seslendiren bir dönemin ünlü müzik grubu.
  2 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  ilk eurovision yarışmasının elemelerinde semiha yankı'nın şarkısıyla ile aynı halk oyunu alan ve trt yetkililerinin akıllıca çözümü olarak kura sonucunda kaybeden şarkı.
  ... ulamemobahbi
 3. 3.
  hepsi' yi anımsatan eski bir grup. tarık akan ve gülşen bubikoğlu' nun başrollerini paylaştığı bir filmde de boy gösteren 3 bayan.
  1 ... legend of the stranger
 4. 4.
  iste gercek cici kizlar: http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search+= *
  ... hexagram
 5. 5.
  Hepsinin bize anımsattığı fazla yürütemeyeceklerini gördükten sonra dağılan eski bir grup.
  -1 ... chemsuk
 6. 6.
  (bkz: eurovision)
  (bkz: eurovision a ajdar katılsın kampanyası)
  ... pilotmont
 7. 7.
  o dönemin hepsi grubudur. o yıllarda gençliğini yaşayan tanıdıkların bunlar kim? sorusuna en iyi cevaptır. cici kızlar varya bunlarda hepsi işte şimdinin cici kızları denilebilen türk pop tarihinin unutulmaz bayan vokallerinin başında gelen delisin adlı şarkının sahibi grup.
  1 ... brkarsy
 8. 8.
  Bilgen Bengü, Şebnem Aksu ve Birnur Bilginoğlundan oluşan 70lerin popüler müzik grubu.. 1975'de 'Delisin' adlı şarkılarıyla meşhur olmuşlar aynı ismi taşıyan bir de film çekmişlerdir.
  1 ... baltimora
 9. 9.
  Adı üstünde ''Cici Kızlar'' üç cici kızdan oluşan, 70'li yılların meşhur müzik grubudur. ''Delisin'' adlı şarkılarıyla unutulmaz olmuşlardır.
  1 ... otaku olan gururlu insan
 10. 10.
  https://video.uludagsozluk.com/v/delisin-8247/

  1 ... ataturkcu 20