1. 1.
    ammına bile koyulur ne kilosu? özetle hayvan gibi kilo alırsın.
    3 -1 ... robotmuymus efenim
  2. 2.
    bölgesel alınır zira % 85 i karbonhidrattır.
    ... amuniyimgardas
  3. 3.
    bal, süt, muz, haşlanmış yumurta ile karıştır. yanında cevizle günde 3 öğün ye. sonra ben niye böyle oldum diye ağla e mi?
    2 -1 ... radiolarian
  4. 4.
    la oğlum karatay hoca ne diyor. şeker, buğday, pirinç ve bunlardan üretilen yiyecekler kilo yapar.
    ... pilotmont 1
  5. 5.
    Şimdiye kadar gainer ve bebe bisküvisini kıyaslama imkanı olan biri olarak, bebe bisküvisinin her türlü daha çok işe yaradığınj söyleyebilirim.
    Akşam yemeğinden sonra bir porsiyon meyvenizi yersiniz 1 saat sonra yatmadan önce sütünüzün içine 250 gramlık bir paket cici bebeyi döküp, içine 2-3 bıldırcın yumurtası kırıp gömersiniz.
    Yemesi çok rahat tadı güzel gainer gibi şişkinnlik yapmıyor ve en önemlisi süt ve yumurta ile yapay olmayan daha kaliteli protein almış oluyorsunuz.

1.80 boy için her gün tüketmek 4-5 kilo aldırır.net
    1 ... hakan yavas
  6. 6.
    Icinde palm yağı olan bir şey, sirf kilo almak için yenir mi?

Doğru soru, bu.

Cevap;

Manyaklasmayin amk!
    1 ... zorronun degil zorbanin z si
  7. 7.
    1 kilo cici bebeyi sütle ezip ye her öğün devam et ve dev bir tosun oluşunu izle.
    1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    alınır. sonra nefes alamamaya başlarsın ama. dizinde derman kalmamaya başlar. ağırlaşmak iyi değildir yani.

bebek bisküvisi bırak bebeğe yetişkin insana bile yedirilmemeli. döndür paketin arkasını oku arkadaşım. içinde %1 protein olur atıyorum "ay bunun proteini daha çok, vitamini de var" diye alırsın. almayın. gerçek değil. içine konulan yağ makine yağı kalitesinde oluyor. şekeri desen can yakan cinsten.

seri üretime geçmiş her ürün zararlıdır. kullanmamalıyız.
    5 ... lavandula
  9. 9.
    Ben yiyorum paket bitirdiğim oluyor güzel bir atıştırmalık değerleri iyi.

Yediğimiz meyveler bile zararlıyken bu ürünleri zararlı sınıfına sokmuyorum ben. Yabancı ülkeye yolladığımız gıda ürünlerini kanserojen madde var diye yolluyorlar, yenilen tavuk tavuk değil yumurta yumurta değil.

Bunca sorun içerisinde bu kadar küçük detaylarla bir yere gelemeyiz

Yumulun.
    -1 ... keyf kahyasi