bugün

sosyal medyada dolaşan harita.
israil'i yine alamamışız.

görsel
Mısır sudan sınırı yine cetvelle çizilmiş amk.
görsel
Önce elimizdeki topraklara, adalara sahip çıkalım, ben onada razıyım.
Yalnız israil'i alamamışız. Bunu ümmete anlatamayız.
Yunan yine arada kaynamış çok komik yav.
yunanistan ne alaka? hayır yani oraların halklarına nasıl kabul ettireceğiz bu durumu? sanırım eklemeli çıkarmalı sisteme geçeceğiz. bu birleşik devletler misali. yok ya sanmıyorum. ha bu arada araplarla aynı vatanın vatandaşı sayılmak istemiyorum ya. gene kıllık çıkarır ibneler, bulurlar yeni lawrance'larını.

ha bu arada dünyanın anasını dupelemişiz güney azerbaycan'ı kurtaramamışız ya la.
Yıllardır akp milleti böyle uyuttu mahvolduk. Ancak hayallerle insanları kandırıyorsunuz. Millet aç, işsiz, borca esir olmuş. Belediyeleriniz bile yurtdışından kredi kullanıyorlar.
Milleti hayale daldırmayın
Rüyadan uyanın.
Ülkenin dört köşesi yabancı firmalara satılmış.
Şirketokrasi ülkeyi yönetiyor.
Asgari ücret bile açlık sınırının altındayken,
Doğuda güneydoğuda aylık bin liraya çalışan insanlar var.
Üniversite mezunları bile işsiz
CIA akp ortakmı? Aman solcular duymasın.
cia osmanlı ocakları mı paylaşmış?
gazı veriyorlar önce şöyle. sonra ışığı söndürüp, kapıları kapatıp...
bu haritadan sonraki ilk cuma namazını tel aviv'de kılacağız galiba.
tüh ya, kazakistan'a kadar gitmişken alttan ince bir yol şeklinde çin'e bağlasalardı bari. çin'den ucuza usb bellek, hafıza kartı falan alırdık.
Gizli hedef haritasından hallice görseldir.

bir de ben anlamıyorum cidden, tamam hadi ötesi berisine denk geldi bir şekilde tüm dünyayı fethettin, üzerinde yaşayan her bir insan sana bağlı ve tabii, eeee? daha 80 küsür milyonu layıkıyla çekip çeviremiyorsun birader, neyine senin bu hükmetme sevdan sayın nal kafalı beyin noksanı organizma demezler mi? demezler; çünkü zaten yapamazsın, derler; çünkü buyur ben diyorum.
CIA milli gençlik vakfı paylaşmış bu haritayı.
Ben şahsen ikna oldum.
görsel

Silah sanayimiz bu kadar gelişmiş durumdayken 2040 yılından önce sahip olacağımız toprakları gösteren haritadır. Bu toprakları en geç 2027 yılında alır, liderimiz henüz hayatta ilken Cihan imparatorluğunu kurarız.