1. 1.
    https://m.mynet.com/bakan...-ne-basvurdu-110104992380

Yani bu ülkede uzay gemisi yaptınızda kim dur dedi.
    17 yıldır tek başına iktidar ve yargı yürütme danıştay sayıştay herşey elinizdeyken chpn nin itirazı sinek vıziltısı gibi gelir.

Seçim öncesi yine Amaç olayları magduriyetle ajite etmekse bir numarasınız kardeşim.
    Uzay ajansının ihalesini cengiz limak kolin ortaklığı alır herhalde gene.

Edi: bazi maddeler için itiraz edilmiş.
    Kafalarina göre herseyi ben yaptim olduya getirmek istenilirse tabiki itiraz edilir.
    Yarin bu kurumun başina hayvanat bahçesi müdürü getirmeyeceklerinin garantisi yok.
    Liyakattan bihaber bunlar.
    7 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    https://www.memurlar.net/...icin-aym-ye-basvurdu.html

Başvuru nedeni abuk subuk maddeler koymuşlar gene.
    Alibabanın çiftliğimi lan burası.
    2 ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    gene birilerine para yedirecekler bilmiyor muyuz sanki?

hayır aya üst kurdun diyelim ondan bundan yardım aldın ve kurdun. kuramazsında kurdun bu kafa ile.

veriyi işleyecek beyinlerin var mı? üniversitelerin bilim adamı yetiştirebiliyor mu?

ayda dünya dışı yaşam formu ile karşılaştın diyelim. napıcaksın tübitak'ın papaz eriğini imam eriğine çeviren projesini mi sunacaksın onlara?
    3 -1 ... modern zaman filozofu
  4. 4.
    haha bu kesim yeri geldiğinde entel takılır yeri geldiğinde ise sırf rty e muhalefet olmak için bilimi bile çiğner geçer.
    1 -3 ... rebel12
  5. 5.
    entel takılmakla alakası yok dertlerini biliyoruz. yapamayacaklarını gündem değiştirdiklerini biliyoruz.

20 yıllık bir iktidar tanzim kuracak hale düştü. tek bir cevapları var dış güç.

hep yapıyorlar bunları. yolsuzluk olayı çıktığında da küba'ya gidip küba'yı müslümanlar buldu dedi.

uzay üstü de böyle bir troll seçim vaadi. yapmak için deli ödenek çıkarıp senin benim paramı ceplerine atacaklar.

suları ısındı, herkes tepkili artık bu akitlere.
    2 -2 ... modern zaman filozofu
  6. 6.
    Bir kerede şu memleketin hayrına bir iş yapana engel olmasalar. Bunlar millet ve memleket düşmanı.
    1 -3 ... sultan baybars
  7. 7.
    onüç maddeden oluşan kararnamenin dört maddesinde "bazı" fıkralara itiraz edilmiş; tümüne değil. başka bir deyişle ajansın kurulmasına karşı değiller; kararnamedeki bazı kuralların değiştirilmesi gerektiğini öne sürüyorlar.
    ... matasyonlu
  8. 8.
    bügün dördüne itiraz eden yarın dokuzuna itiraz eder anadınmı?
    2 -2 ... zorozorororozorozorororororo
  9. 9.
    inanılması güç ve saçma bir iptal girişimi olduğu için çoğu kişinin duruma inanamadığının ve durumu inanılmaz bulduğunun farkındayım ama söz konusu chp ise bunlara alışmak gerek dediğim durum .

bir chpliye anlatır gibi anlatıyorum

chp nin iptalini istediği madde 8 ve madde 11 direkt türkiye uzay ajansının bütçesi ile ilgili maddeler. bu maddelerin iptal olması durumunda türkiye uzay ajansının kurulması mümkün değil. bir bütçesi ve bütçesinin yasal dayanağı olmayan bir kurumun kağıt üzerinde bile kurulması gerçek anlamda çalışması mümkün değil.

ilgili maddeler

madde 8 (4) ajans bütçesinin hazırlanması, uygulanması, harcamaların yapılması, muhasebeleştirilmesi ve iç denetime ilişkin usul ve esaslar yönetim kurulu kararı doğrultusunda ajans tarafından çıkarılan yönetmelikle düzenlenir.

madde 11-
    (4) 10/12/2003 tarihli ve 5018 sayılı kamu mali yönetimi ve kontrol kanununa ekli (ii) sayılı cetvelin "b) özel bütçeli diğer idareler" bölümüne "50) türkiye uzay ajansı" satırı ilave edilmiştir.
    -1 ... isminiunutanadam