1. 1.
  31 mart seçimlerinin hemen ertesi günü ortaya çıkan, türlü türlü hilelerin yapıldığı gerçeğinin göz göre göre sümen altı edilmeye çalışılmasıdır, başka bir izah şekli na mümkündür.

  aslına bakarsanız bundan daha doğal bir şey olamaz, en azından ışıklı sözlüğümüz açısından. zira chp skandallarının uludağ sözlükte gündem olmaması gibi bir durum söz konusu.

  merak ediyorum, bu skandalı söz konusu etmeyerek, üzerine gitmeyerek başını kuma gömünce gerçeklerin ortaya çıkmadığını, çıkamayacağını mı sanıyor bu durumu ikrar etmeyen iki yüzlüler?

  sanırım öyle ama, hepimizin bildiği gibi gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu var. başınızı, değil kuma betona dahi gömseniz. adamlar ak parti ve binali yıldırım'a verilen oyları geçersiz sayıyor.

  büyükçekmece'de olmayan/ kısıtlı seçmenlere kendileri lehine oy kullandırıyor. ahırları, boş arsaları ev olarak gösterip burada insanlar yaşıyormuş gibi gösterdikten sonra kendilerine seçmen kazandırıyor.

  imamoğlu ve yıldırım arasında neredeyse 30 bin olan oy farkı 13 binlere düştüğü halde bile utanmadan sıkılmadan, "bu işin içinde bir iş var" diyemeden "mazbatamızı verin" diyerek iyiden iyiye gemi azıya alıyorlar.

  dur bakalım sevgili kamalist, bir otur soluklan hele.

  bak ortada dönen iddialar var kanıtlı, belgeli ispat edilmiş usulsüzlükler var. hal böyle iken, "bir usulsüzlük varsa bu ortaya çıkarılmalı" diyeceğin yerde mazbata diye tutturmak ne demek oluyor?

  hani siz her daim hakkı, haklıyı savunan adalet için yürüyüşler yapan adil insanlardınız, ne oldu da şimdi bu skandalı görmezden gelerek "mazbata" diye kafa ütülüyorsunuz?

  ben söyleyeyim; hak ve hukuktan, adalet ve dürüstlükten dem vurup aslında bu kavramlarla uzaktan ya da yakından alakanız olmadığı için! istediğiniz kadar götünüzü yırtıp burada algı operasyonu yapın.

  yapılan usulsüzlüklerin peşini bırakmayacak, haklıyı/haksızı ortaya çıkaracağız. siz de s*ke s*ke biat edeceksiniz. şu an gerçeklerle yüzleştiniz, usulca eksi oyladıktan sonra diğer başlıklara yönelin şimdi.

  o basit egonuzu tatmin, kendinizi telkin etmek için. palavralarınızla karnınızı doyurun yani.
  -3 ... iyesta