bugün

chp liler nerdesiniz lan gelin buraya .

kafamizi sktiniz aq makarna makarna diye .

al işte fiyatınızı belirlemiş ince .

ederiniz 35 lira bundan sonra . bunu böyle bilesiniz .
arabası olanın piçliğini niye akp ye maal ediyorsun sk kafalı .

git şikayet et ayrıca gelip burda akp ye sallayacağına .

akp den önce 20 milyon tl rüşvet verip trafik cezalarından yırtıyorduk nasıl olacak ?

var mı elinde referans verebileceğin bir hükümet ? yok .

klavyeden salla gitsin o zaman .

o yüzden biz daha çok sallıyoruz hiç merak etme sen .
nasıl ki makarnaya kara itler inanıyordu .

bu 35 lik çeklere de akp liler inandı bile .

geçmiş olsun yani .

bundan sonra 35 lik siniz .
valla 16 seneden beri ne kömür ne makarna da benim elime geçme di nasıl olcak şimdi ?

ama senin gibi şerefsizler bana makarnacı diyorlar kömürcü diyorlar nasıl olacak ? ben sana söyleyim .

24 haziranda alayınızı silkecem .

toptan silkecem hemde .

ben tutacam reis koyacak reis tutacak ben koyacam . 16 seneden beri maruz kaldığınız gibi yani .

ama bu sefer ki çok daha uzun yıllar koyacağımızı garantileyecek bir seçim olacak biliyorsunuz değil mi ?
Toplumsal çöküşün izdüşümü. CHP tü kaka da rüşvete oy veren seçmen çok seçkin değil mi?
Toplum bozuk, CHP akp kadar kullanmıyor bu zafiyeti.
O bunu bunu veriyor sen ne veriyorsun diyen uzaylı sanki as.
bir chp'li olarak yadırgadığım durum, mamafih ülkede seçmenin adaya bağış yaptığıda bir gerçek. sistem düzgün değil. umarım merkezden kulaklarını çekerler bunların.
eger dogruysa fark şudur;
akp devletin parasiyla yandaşına dağıtıyor.
chp'nin boyle bir olanağı yok.
Yillarca Ülkenin vergilerini, arap artıklarına dağıtan ak tayfayi kudurtmuş çeklerdir.

Hepi topu 100 tane olan çekleri, evlerine gittikleri yardima muhtaç kimselere; havlu, flama, rozet gibi önemsiz nesneler yerine bir aksam ekmek alsınlar diyerek zarfın içinde, ne olduğu belirsiz bir şekilde dağıtmışlardır.

Altında luks arabası olan turbanliların, Sokaklarda kömür torbası kapmak için birbirini ezdikleri görüntüleri göremeyince, çıldırdınız tabi.

Gitme vakti geliyor, arap artıkları..
maaşını 500 milyar yapacağım dese CHP ye oy vermem, çek ne ola ki..

add it: damar benim, oy benim, zorla mı..bi de eksilemiş sümsük.
güncel Önemli Başlıklar