bugün

Sözlükte siyaset yapan, her entrysi siyaset kokan, esprik anlayışı bile siyaset üzerinden olan hangi yazar varsa hepsi de chpli olduğunu söylemekte, entrisinde bundan bahsetmektedir. Bu Chplilerin sözlükteki misyonu chpye oy devşirmek(!) ve kendilerini eleştiren herkese aktroll demektir.
Madem bu kadar iyi siyaset yapıyonuz akp neden hala iktidar? Bunu düşündüğünüz gün iktidar olma mücadeleniz başlar. Yoksa sittinsene gelene gidene salya sümük aktroll dersiniz. Boşuna nefes tüketirsiniz.
Azıcık sözlükte başka konular bulun orda takılın eğlenin eğlenelim ne bu şiddet ne bu celal ne bu bağnazlık?
Bana da aktroll diyecek yazarlar olacak, ben de güleceğim tabi.
(#35178646) şehitler üzerinden bir şam seytanligi daha sezdim. Sehit edenlerle işbirliği yapan partiyi savunuyor bu yazar. Simdi dicek masaya oturan chp değildiiiir. Sunlara bir öğretemedik, sen doğru ol da eğri belasini bulur. Siz dogru olmayi beceremediginiz için egri hep basimizda.. ve hep basimizda olacak.
Ben normalde hiç bir partiyi desteklemiyorum ancak sezgin tanrıkulu gibi vekillerinin pkk sloganları atması dışında Atatürk'ü ve cumhuriyeti silmeye çalışan akp ve bu partinin hizmetçiliğini yapan mhp ye göre chp daha düzgün bir parti. Birde kemal kılıçdaroğlu ile olmuyor. Oda yerini ya gençlere yada muharrem ince'ye bıraksa iktidar bile olabilirler bunun yanında sezgin tanrıkulu'nun oradan kovulması lazım hdpye gitsin. Ayrıca akplilerin sözlükteki misyonu gibi klavye siyaseti yapmaktır başlığın tanımı.
güncel Önemli Başlıklar