1. 1.
  günümüzün en büyük realitelerinden biri olmaya devam etmektedir.
  1 -3 ... tim kruger 3
 2. 2.
  maliki, esad ve mısırlı cuntacılara danıştıktan sonra artık sandığa ihtiyaç duyacaklarını zannetmiyorum. ne de olsa demokrasi sandık değilmiş!
  2 -2 ... whitelionarda
 3. 3.
  seçim çakalı üçkağıtçı akape zihniyetinin yüzsüzce haykırdığı durum.

  biliyorlar nasıl olsa hileyle oylarını beş on puan artıracaklarını.
  ama bu sefer bir yerinize kaçarsa ayılırsınız gibi geliyor.
  3 -2 ... cartoon pierre
 4. 4.
  zaten gezi olaylarının asıl sebebi budur. koskoca bir çaresizlik.
  -4 ... tim kruger 3
 5. 5.
  gezi olaylarını bu sebebe bağlayan ibişleri ortalığa saçmış durum.

  işte bunlar hep cehepe.
  -1 ... cartoon pierre
 6. 6.
  aynen diyerek köküne kadar katıldığım durumdur . umut dünyası işte naparsın . ne demişler ? derviş dervişin arkasına sırayla geçermiş .

  chp li bir arrkadaşım vardı o bile şunu diyor . baktı sandıklardan bir cacık çıkmıyor iktidar olmak hayal bile değil haybeye git oy ver gel . yıllar yılı birde en son ne zaman iktidar oldu desem hesap makinesi ararlar o derece yaa . buda başka kaçış yolu bulmuş ben halkım diyor . arıza yaa. iktidar olmanın yolu asıl bundan sonra sandıklardan geçecek bundan sonra . darbeymiş matkapmış kapandı o devirler .

  karanlık yıllar geride kaldı şimdi birilerinin karanlık yıllarına girdik bakalım hayırlısı karanlıkta bıraktıklarından kat kat daha uzun karanlıkta kalırlar inşaallah . bekleyişlerini hissediyorum ya adeta ne güzel bizde bekliyoruz sabırla . asla sabırsızlıkla değil neden ? çünkü sabreden derviş hesabı . bu herzaman böyle oldu sabreden her zaman muraına ermiştir . dedelerine sor sölesin sana onlar bilmiyolarsada tanık olmuşlardır kesin . uzun yıllardan beri sabrediyoruz biz çok şükür annelerimiz babalarımız az sıkıntılar çekmedi yani onların hakkını söke söke alıcaz yani evel allah . sadece sıramızı bekliyoruz hepsi bu birde şu var herşeyin bir yeri ve bir zamanı vardır bunlar şartları uygun hale getirmeden kimse kimseye bir şey yapamaz yani .

  -ben chp li değilim artık ben halkım .

  +ben neyim peki ?

  -halksın tabiki

  +ee derdin ne ?

  -derdim akp

  +hee ama benim derdim akp değil ben çok memnunum nasıl olucak şimdi ? biliosun burası demokratik bir ülke ve burda insanlar oy kullanarak belirler yöneticisini atatürk öyle uygun görmüştü hatırladın mı ?

  -he he

  +he yani öyle eline taş alanı iktidar yapmazlar bu ülkede şiddetle artık ancak silivriye düşülüyor .

  -he he

  +kıç zora girdi tabi neyi savunacağınızı bile bilmiyorsunuz atatürk diyordunuz bi ara seçme ve seçilme hakkıyla zaten atatürkden bir tokat yediniz .

  baş örtülüleri okullardan kovdunuz camileri kapattınız ezana dil uzattınız atatürk size din ve inanç özgürlüğü ile size birde tekme attı hala atatürk diyomusunuz .

  sizin en büyük düşmanınız bundan sonra atatürktür gibime geliyor neden mi ?

  yaptığınız her hareket atatürke ve onun getirdiklerine ters düşüyor .

  atatürk kimseye demedi polis taşlayın diye ne dedi ? oy kullanın dedi dimi ? he ben oy kullanmıcam diyorsan yürü git molotof kullan pkklılar anarşitlerde seni bekliyorlar zaten eleman lazım mış onlarada

  senin gibi hadi yürü yürü kafa açma böyle mosmor olup kalırsın işte .

  atatürk kimseye camileri kapatın demedi aksine konya alaaddin camiyi restore edin diye inönüye emir veriyor inönüde adammış gibi yani napıyor hiiç oralı bile olmuyor yani .

  inönünü neydiki partisi ne olsun seçmenleri ne olsun al işte bak gezi parkındalarmış aç izle soytarıları ? cehape zihniyeti yani . para sevgisi yani dünya sevgisi yani .

  laiklerin şimdiki en büyük düşmanı atatürktür bunu görecekler elbette biraz daha sabıkaları artsında ben yazmaktan sıkılmam nasıl olsa hepsini yazarım evel allah .

  neden atatürk tür ?

  az öncede dediğim gibi atatürk cami kapattırmadı bunlar kapattı atatürk baş örtülü kızları okullardan kovmadı bunlar kovdular halada kovmaya çalışıyorlar odtü vesair batakhanelerde .

  atatürk ezana dil uzatmadı bunlar uzatıyorlar .

  göreceksiniz bu bahsettiğim bozuk zihniyetli laikliği ortadan kaldıracak olan tek merci atatürkün getirdikleri olacaktır .

  şu anda yarı yarıya çelişiyorlar zaten az daha çelişsinler anlamayanlarda iyice bir anlasın yani ondan sonra düğmeye basılacaktır zaten .
  3 ... tiamat
 7. 7.
  akpnin ekmeğine yağ sürecek hareket olur.

  he amk he, chp de mhp de sandığa gitmesin sonra akp %90'la gelsin ebemizi siksin.
  -1 ... narsist prens
 8. 8.
  cehapes en az üç çocuk düsturuna uymayarak her seçimde daha fazla oy kabedecek ve 2050 de tarih sahnesinden ebediyen silinecektir.
  1 ... mukerrer
 9. 9.
  Hiç kimse sandığa boşuna gitmediği için yalan olan önermedir. Oy verdiğiniz parti %0.01 oy alsa da boş gitmezsiniz sandığa çünkü her zaman bir oy bir oydur. Örneğin 2004 Sinop belediye başkanlığı seçiminde AKP bir(1) oy farkla kazanmıştı.
  1 ... birentrymvardinleyin