1. 1.
  haklısın dostum
  o kadar seviyolar ki davul zurnayla halaylarla şarkılarla sınırdan içeri soktular.
  13 -4 ... nobody s
 2. 2.
  muhtemelen dinleri birdir.
  3 -3 ... boll
 3. 3.
  --spoiler--

  Davul zurna ile karşılama zamanı çözüm süreci zamanıydı. Bu sizin teröristlere sevgi göstermenize gerekçe olamaz.

  --spoiler--

  peki ne neyi gösterir ? onu söylüyorsun o sayılmaz bunu söylüyorsun bu sayılmaz. lan bu ülkede bir kurnaz siz misiniz ipneler. 2 sene boyunca bunlarla el ele kol kola gezeceksiniz. terör örgütü ile paslaşacaksınız hatta ülkenin genel kurmay başkanını yalanlarla hapse atmak için kalkıp dağdan inen teröristi gizli tanık yapacaksınız. diğer milyonlarca rezilliği tekrar tekrar yazmaya gerek yok. sonra chp liler hdp lileri neden bu kadar çok seviyor diyeceksin. 12 sene boyunca feto ile beraber hareket edeni aklayabilmek için chp liler fetocu diyeceksin. ya en hafif hali ile sktr git derler adama. o da adamsan azcık da olsa..
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  urlalı, şunu bilesin ki akp kadar bu pekaka ya destek veren parti olmamıştır.
  ... lipsos
 5. 5.
  o kadar seviyorlar ki takvimde başka gün kalamamış gibi 29 ekimde geçit töreni düzenliyorlar, koridor oluşturup bir de güvenliklerini garanti ediyorlar.

  öylesine bir sevgi ki bu, kürdistan bayrağını göndere çekip allahın poşulu peşmerge "heyetini" devlet töreni ile karşılıyorlar.

  öylesine sonsuz bir aşk ki bu megri megri düetleri mezapotamyayı çınlatıyor.
  3 -2 ... noxeca
 6. 6.
  birbirlerine kurt eniği ve (bkz: yeşil komünist) diyenler de bir araya gelebiliyorlar, siyaset uzlaşı sanatıdır.
  ... ibni maymun
 7. 7.
  akepelilerin emaneti olduğu içindir.
  -1 ... teflon
 8. 8.
  kötü olan hdp ile bağlantı kurmaksa, ak parti bu yanlıştan dönmüş, hdp başkanına kadar içeri almış, ateşkes falan dinlemeyip şehirlerde operasyon yapmış, insansız hava araçlarını tedavüle sokmuş.

  bu esnada ise chp 1 oy hdp'ye, 3 oy chpye şeklinde kampanya yapıyordu neredeyse.

  sonra çıkıp ak parti şunu şunu yaptı demek saçma.
  önce akpnin yaptığı şeyi kötüleyip, akp bile o eylemden 180 derece döndükten sonra aynı eylemi tekrarlıyorsan yanlışı sen yapıyorsun demektir.

  bana kalırsa ne açılım süreci yanlış, ne de hdp ile ittifak yapmak.

  ancak bu konuda ya hem akp hem chp haksız denebilir, yahut ikisine de haksız denilemez. ak parti koridor açtı diye suçlayıp, 6 sene sonra, açılan koridordan geçenlere oy vermek oluyor bu.
  1 -2 ... raduyev
 9. 9.
  doğrudur, gebermiş pkk'yı chp diriltti...

  pkk'ya karşı operasyon yapılmasını kılışdar yasakladı.. hendeklere kılışdar göz yumdu.. oslo'da pkk ile buluşup pkk'ya masanın altından sakso çeken de kılışdar'dı..

  kobane'de ışıd'ın karşısında sıkışan pkk'ya kamyon kamyon erzak ve silah gönderen, pkk'yı mutlak ölümden kurtaran da chp kadın kollarıydı..

  türk hastanelerini yaralı pkk'lılara açan atatürkçü düşünce derneğiydi..

  rizeli çok uyardı ama bi türlü dinletemedi bu cehapa'ya..
  4 -1 ... arbutus unedo
 10. 10.
  Ya sokarim lan kim seviyor vatan hainlerini seven zaten vatan hainidir ben sevmiyorum birader çoluk cocuk katili aşşağalık teror orgutunun propagandasini yapanları kim sever çok puştsunuz he illa (bkz: mustafa kemal ataturk) karalayacaksiniz duşün lan adamın yakasindan sevmeyin oğlum saygi duyun duymayacaksaniz kurucusu olduğu cumhuriyetten basın gidin çok sevdiğiniz avrupaya ama çapulcularla başkomutanimizi bir tutmayin lan.
  1 ... sqilacci74