1. 8.
    seçim yakalştı mı chp liler müslüman olur .

iki yüzlü olmak budur .

seçimlerden sonra yine din düşmanlığına devam ederler .

klasik chp zihniyeti .
    2 -1 ... tiamat
  2. 7.
    din sizin tekelinizde mi diye soranlar atatürk sizin tekelinizde mi şeklinde soru aldıklarında far tutulmuş tavşana dönerler.
    2 ... masklavi
  3. 6.
    ironiyi anlamadıysanız ben ne yapabilirim ki dediğim durum

Evet kuran da vs de kimsenin tekelinde değil ama Parti'nin geçmişi ve yaklaşımı ortada samimiyetsizlik ten bahsediyorum.

Geçmişte en ufak dini konuyu laiklik elden gidiyor irticaa naralarıyla büyüten Erbakan'ın 2 partisini kapatan ve ak partiyi kapatma amacı güdenlerin yaklaşım değişiminden bahsediyorum burda

Diyorum ki laiklik elden gideyah ha ha .
    ... isminiunutanadam
  4. 5.
    ne güzel işte sevinmeniz gerekmiyor mu?

şimdi neyin mızmızlanması ki bu?
    1 -1 ... ciddiliinsan
  5. 4.
    kuran hafızlığını tekeline almış, geçimi ve ticareti buna bağlı olan yazar beyanı.

bu kadar açık sözlü olmaları son derece şaşırtıcı. ne oldu? gelirlere ortak mı geliyor?
    ... noxeca
  6. 4.
    Yasin babanızın malı mı moruk? Okumak için belli bir siyasi görüşten mi olmak lazım? Mesela benim çevremde muhafazakar görünen hatta ve hatta sosyal medyada sizin gibi satılık insanların parasını veren dünya iş adamı var hepsi de lıkır lıkır içki içiyor.
    1 -2 ... flat head
  7. 3.
    ekrem imamoğlu iyi kudurtmuş. *

din sizin tekeliniz mi lan yolsuzlar çetesi? bir tek siz mi din sömürüsü yapıp oy devşireceksiniz? elinizde bir oy alma sebebi olarak din sömürünüz var. onu da kaybedeceksiniz diye nasıl taklalar atıyorsunuz. *

laiklik elden gitmez merak etme. birey istediğini yapabilir. devlet zaten laik. siz ne kadar kudursanız da ağlasanız da zırlasınız da laiklik devletin en önemli olgularından birisi. *
    2 -2 ... uzakyolun yolcusu
  8. 2.
    Laiyıhlıhhh elden gideyeeeaaahh. Seçime kadar hafız olur onlar.
    2 -1 ... desifreleyici
  9. 1.
    Olaylar şöyle gelişiyor dediğim durum.

Bir önceki seçim cumaya giden CHP'liler

Bu seçim level atlayarak hem cumaya gitmeye hem yasin okumaya başladılar

Böyle giderse Bir kaç seçim sonra hafız olmaları kesin.

Bu işin sonu hafızlıkla biter

Lakin dikkat Etsinler laiklik elden gitmesin. Ha ha
    4 -4 ... isminiunutanadam