bugün

ekrem imamoğlu nun sayın demirtaşın siyasi çizgisini beğeniyorum çıkışından bir müddet sonra bünyeye hasıl oldu.

ara ara aklıma geliyor, "lan acaba chp seçmeni de demirtaş ın çizgisini beğeniyor mu" diyerek beyin fırtınası yaşıyordum. çoğu kez de kavga ile bitti bu durum.

kendimle kavga ettim yani. "beğeniyorlardır, aksi olsa demirtaş ın çizgisini beğenen birini desteklemezlerdi" , "ne alakası var b'olum adamlar atatürk milliyetçisi, demirtaş ın ise ideolojisi belli. nasıl olur da beğenirler" diyerek

tabi sizlerin de bildiği gibi şiddetle bir yere varmak mümkün değil. işte bu yüzden ışıklı sözlüğümüzde siz değerli chp li kardeşlerime sormak istedim bu soruyu.

sizde demirtaş ın çizgisini beğeniyor musunuz imamoğlu gibi, yoksa beğenmiyor musunuz? cidden merak ediyorum.
arkadaşlar, samimi bir şekilde bir soru yönelttim size yav. beni merakta bırakmaz mısınız lütfen? evet.
beğenir beğenir chp oy için her şeyi beğenir denilesi sorunun cevabıdır. evet..

görsel
Selo teröristinin çizgisini beğenen omurgasız vatansız oç.dur
akpliler de barzaninin çizgisini beğeniyor galiba.
yine aynı yöntemle çamura yatmışlar. suçluluk psikolojisi içerisinde olmaları buna etken tabi. "beğeniyorum ya da beğenmiyorum" diyeceksiniz amk, hepsi bu.

ne bu dansöz gibi kıvırmalar falan.
demirtaş'ın ya da partisinin herhangi bir çizgisi yok artık, olamaz da.

7 haziranda aldığı halk desteğini kullanarak yularını terör örgütünün elinden kurtarmak yerine seleflerinin yolundan gidip terörle iç içe olmaya devam etti.

yerel seçimde chp lehine çalışmaları tamamen stratejik ortaklıktır. chp de havadan gelen oylara haliyle hayır demedi.

aynı hamle akp için yapılsa onlar da hayır demezdi. politika böyle bir şey işte.

kaldı ki bırak hdp'yi bugün chp'nin çizgisini ciddi ciddi beğenen kaç chpli kalmıştır o bile muamma.
Akp'nin Şehit askerlerden kelle diye bahseden zihniyeti beğeniyor mu sorusundan daha önemsizdir. Kelle ne amk?