bugün

http://haberiniz.com.tr/h...esi-yorgiyi-unutmadi.html

Pazar ayinine gitmeseler bari.

Edit: bari mimari açıdan güzel bir şey yapsınlar da çirkin durmasın.
Çok güzel olmuştur. Tebrik ederiz. Hem tarihi hem kültürel olarak şahane durmaktadır.
halk partili belediyenin yeşil giresun'umuza turizm geliri kazandıracak büyük bir hamlesidir. belediye başkanını kutluyorum.

hayatında para kazanıp kendi başına geçinmek gibi bir derdi olmayan yiyici tayfaya da harlı göt yanmaları diliyorum.
birileri buna çok kızacak ve mecliste küfür eder uslup da "kınadıklarını" belirteceklerdir. isim söylemiyorum. siz zaten bunu anlamışsınızdır...
Kuleler, anıtlar, büstler, heykeller. Malum zihniyet.
halk partili belediyenin yetinmemesi gereken bir eylemdir. rumlara, gürcülere izletmek için tur klipleri çektirmeliler. tura gelen rum'a gürcü'ye sağlam fiyattan ev satmadan onları giresun'dan çıkartmamalılar.

dünya gerçeklerinden bihaber gudikler bilmez, para böyle böyle kazanılır.
chp'nin hristiyan vatandaşlarımızı da düşündüğünü gösteren olay. müslüman bir vatandaş olarak partimle bir kez daha gurur duydum.
herkesi kendisininki gibi boktan bir hayat yaşamaya mahkum ve hevesli sanan anadolu çomarlarını gayet üzen hadise.

bu amklarımın ekonomik faaliyet olarak anladıkları şeyler haraç, kadın satma, ihaleye fesat karıştırma gibi şeyler olduğu için taş üstüne taş konduğunu görünce nöbet geçiriyorlar. beter olun kımızına attırdıklarım !
Dua edin giresun'un adını giresunepolus olarak değiştirmemişler.
Bazılarının hiç alakası yokken tenasul uvzunu ağzına alaraktan ortalığa rast gele küfürler yagdırıp anasını bacısını riske attığı mevzudur. Adam ol adam.
Akp cami dikerken sorun yok.Çanmı sizi gerdi?
Takdir edilesi, alkışlanası davranıştır.
Alışın artık, her dilden, dinden, mezhepten oluşan bir ülke olduğumuza!!!
ibadet etme hakkı, salt müslüman kesime ait değildir.
Ezan sesi duyulduğu gibi, çan sesini de duymaya alışın!
Buram buram yandaş gazeteci kokan haberdir. Osmanlı zamanında belediye bir kilise yaptırıyor. istiklal harbinde kilise türkler tarafından yıkılıyor. Chp li belediye başkanı turizm amacı ile eski kilisenin yerine kilise çanlı anıt diktiyor.

Dinler arası diyalog saçmalı ve türkiye bir mozaiktir edebiyatı yapan orospu çocuğu ak itler yerel gazetelik bir olayı bu kadar büyütüyor.
cami olsa imza toplatıp karşı duracak adamlara bak. Kaç hırsityan yaşar giresunda . ki yapılmasında hiç bir sakınca görmemekteyim. Atinada , erivanda şurda burda cami yokken bunu yapmak ,böyle hoş gönüllülüğe gerek yok. KArşlık esası göz önüne alınmalı.Klise karşıtı bir insan değilim. Bulunduğum semtte ; katta, iş hanında birçok göze batmayan klise mevcuttur. Ama bu girşim Topal Osman Ağaya hakarettir. Gerekirse yeni klise yapılır ,ora tamir edilmez. Bu sembolik anlamı olan birşey olur.
(bkz: Kerim Aksu)

Kendisini tanımayan, icraatlarından haberdar bile olmayan aktroller havlamaya başlamışlar yine.

Tanım: medeni Başkan Kerim Aksu'nun medeni bir icraatı.