1. 1.
    şimdiki gafil chp yönetiminin göz ardı ettiği fakat chp içinde uzun süredir vuku bulan bir intibadır. muharrem ince yi halkın ve milli iradenin kararına rağmen partinin başına getirmeyerek ya da aday göstermeyerek milletle zıtlaşması, tabana karşı gelmesi ve ulu önder mustafa kemal atatürk ün temel ilkesi olan "egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" prensibini hiçe sayması artık chpli kitlenin tahammül sınırlarının son raddesi olarak izah edilebilir bir hal almıştır. Bakın görün eger Chp bi dahaki seçimlerde de mağlup olursa (evet bence kaybedecekler) tabandaki seçmen onları kaale almayan parti yönetimine çok sinirlenecek ve isyan başlatarak chp binası önünde toplanıp yönetim istifa diye protesto başlatacaklar.
    izleyin görün bunlar çok yakında gerçekleşecek.
    1 ... yoksul genc
  2. 2.
    Maalesef ki hayalden ibarettir... Gençliğimizin hemen her kesimi protest tavırdan çok çok uzaktır.
    Protest refleks felce uğramıştır.
    Milli eğitim bu yaz Öğretmen alımı yok diyor, bizim gençler yazın sıcağında formasyon kuyruklarında, kantin köşelerinde birer sigara daha yakıyor... Lan sigara yakacağına fakülteyi yaksana!
    ... luzumsuzbiliyorum