bugün

chp'li ve iyi parti'li isimlerin imf ile görüşmelerine tepki gösterilmesi nedeniyle gerek görmüş, kimsenin bu görüşme üzerinden öküz altında buzağı aramak gibi bir tutum sergilememesi gerektiğini belirtmiş.

hangi sıfatla, imf ile fikir alış verişinde bulundular acaba, ben onu merak ediyorum? zira, ekonomiyi chpliler idare etmiyor ki, imf yetkilileri fikir almak konusunda kendileri ile görüşsün!

ya da durum aksi ise, bilmediğim bir şey varsa rica edeceğim bilenler izah etsin!

ah chp ah, konuştukça batıyorsun. üstte de dediğim gibi; ekonomiyi siz idare etmiyorsunuz ki, ekonominin nasıl gittiğini size sorsunlar!

https://www.ensonhaber.co...5jiVw5t26fEm9AII00aBis9x4
allah'ın hikmeti olacak ki imf muhalefetle yaptığı görüşmeye mhp veya hdp'den bir tane adam bile çağırmamış. yine allahın hikmetidir, çok masum (!) içerikli olan bu görüşme ne medyaya haber verilmiş ne de basın açıklaması yapılmıştır. ne zaman foyaları ortaya çıktı gizli değildi ki zaten ehehehe diyen bir tip çıktı chp'de. o zaman neden gazetecilerden öğreniyoruz? ha bir de neden otele farklı kapılardan girilip çıkılıyor, totem mi yapıyorsunuz?
ahaha geri zekalılar arka arkaya dizilmişler..

çok manidar olmuş..

geri zekalılık sizlerde genetik mi arkaaşlar?
Siz kimsiniz amk sizin fikrinizi alacaklar?