1. 1.
  başlığın orijinal hali, "chpli beylikdüzü belediyesinin ibb ye ait bank ve masaları çalıp üzerine beylikdüzü bld si stickerları yabıştırması" şeklindedir beylikdüzülülü, beylikdüzlülü her neyse işte.

  (bkz: üzgün surat)

  inanılacak gibi deyil. hayır, yanlış anlaşılmasın sakın imamoğlu'nun belediyesinde böyle bir olayın söz konusu olması mümkün gibi görünmüyor, hatta imkansız.

  benim inanmak istemediyim, akepelilerin bu denli gözlerinin dönmüş olması. eminim ibb'ye ayit bank ve masaları kendileri çalıp b.düzüne getirip üzerlerine "beylikdüzü belediyesi" stickerları yapıştırdı.

  sonra da, foturaflarını çekip servis ettiler. ne de olsa medya onların elinde, havuz olanı ama. neymiş üzerine de"beylikdüzü belediyesi" stickerları yapıştırılmış. ulan koca bld bank çalsa üzerine öyle sikko bir sticker mı yabıştırır.

  gider onu da kendine ayit banklardan çalıp üzerine yabıştırır. salak mı bu adamlar. geçin bunları sevgili akepeliler geçin, yemiyoruz bu ali cenkiz oyunlarını. "bank çalıyorlar" diyerek bize duygu sömürgesi yaptığınızın farkındayım.

  hem öyle olsa n'olcak, kimin ne demeye hakkı var ki? ışıklı, devrimci yoldaşlarımız rejimden hakkı olan masaları almış olurdu. ama öyle deyil tabi. almadılar yane.

  "hırsıızzzzzz varrrrrrrrrrr!" evet.
  chpli beylikdüzü bldnin ibbye ait bankları çalması
  2 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  O bankaların parası halkın vergileri ile sağlanmaktadır.
  Büyükşehir babasının parası ile yaptırmamıştır.
  1 -2 ... uduztegin
 3. 3.
  ışıklı dostumuzun da dediyi gibi; o bankalar halkın vergileri ile sağlandı. (banka ne lan totoş) evet.
  1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 4. 4.
  işte cehape.
  -1 ... ibni maymun
 5. 5.
  Ne buyuk yolsuzluk.hemen dava açılmalı.
  Montaj olamaz bu.

  nedense bu olay beylikdüzu bld baskanınin ibb adayligi sonrası ortaya çıkmış.
  ... atlant isten gelenadam
 6. 6.
  6360 büyükşehir belediyeleri kanunu ile zaten bank koyma ve üretme, üzerine yazı yazma yetkisi ilçe belediyelerinde değil büyükşehirdedir. bu bilgisi varsa oltaya düşmeyecektir seçmen.
  -1 ... masklavi
 7. 7.
  eş cinsel-trans oğlum milletle banka -tanga diye alay edeceğine iyi bak ..
  ahşap 'yekpare' piknik masası o ,gay oğlum.

  bak oturma yerleri bile masaya sabit, travesti çocuğum.

  merak etme sıkma kendini , evlendireceğim seni tengir 'le , mübarek cuma yarın tengir boşanma dilekçesini verecek gemlik adliyesine sonra söz ,nişan,nikah ve adis ababa'da balayı.
  hadi iyisin.

  https://encrypted-tbn1.gs...RenkJ9D5U85A&usqp=CAc

  birde çalma denmez ona yer değiştirmedir,çalma (çalma-rüşvet-yolsuzluk olayı) ''senin önüne bile yatarım '' olayıdır, dildo meraklısı oğlum benim.

  not; imamoğlu hakkında yazdıklarım sözlükte ,sığırlara beyan edilir.
  2 ... baris hemen simdi