1. 1.
    başlığın tam hali "chpli büyükçekmece belediyesinin tapu sözü verdiği evleri yıkması" şeklindedir "evimi de yıgsa, ocağımı başıma da geçirse oy'um cehapeye düsturu ile hareket eden evsiz kardeşlerim.

ne yalan söyleyeyim beni şaşırtmamıştır.

Zira bizler CHP Genel Müdür Kılıçdaroğlu'nun "ÖYLE SAYIN BAŞBAKAN GiBi SÖZ VERiP, SÖZÜNÜN ARKASINDA DURAN iNSAN DEĞiLiZ BiZ !" sözlerini henüz unutmadık

zira chp genel müdürü kılıçdaroğlu'nun "öyle sayın başbakan gibi söz verip, sözünün arkasında duran insan değiliz biz!" sözünü unutmadım

(bkz: gülen surat)

http://www.ensonhaber.com...-sirasinda-gerginlik.html
    4 -8 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    bence de iyi yapmış. beter olsunlar. bir de neydi o "svids" mi, "sivas"mıydı neydi ya. he, tamam dur buldum svihs
    4 -1 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  3. 3.
    CHP NiN ZiHNiYETi YAPICI DEĞiL YIKICI OLMASINDAN ÖTÜRÜ NORMAL SONUÇTUR. EVET..
    5 -5 ... cihaner
  4. 4.
    Doğru harekettir.

Kaçak yaparken belediyeye mi sordunuz?
    3 -2 ... kim oldugumu biliyor musun
  5. 5.
    kanunen sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. ama bu insanlara "tapu sözü" verip oylarını alsıktan sonra kapılarına iş makineleri ile dayanıp "evlerinizi yıkacağız" demek gerçekten abes olmuş.

ya da aman ya bana ne amk. svihs
    1 -2 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  6. 6.
    Svis de geç kardeşim. Diyeceğim fekat vicdanım el vermiyor.

Allah bizi bu cehape illetinin eline düşürmesin. Bunlar halka zulmeder. Bunlar en ala diktatördür. Bunlar yobazın en yobazıdır. Bunlardan halka yarar gelmez dostlar. Bunlar hem hak, hem de halk düşmanıdır.

Yerel seçimlerde de oylar ak partiye inşallah.
    2 -3 ... bir istanbul beyefendisi
  7. 7.
    Bir kere de verdiğiniz sözü tutun be kardeşim.
    1 -2 ... frekans
  8. 8.
    kaçaksa yıksın ne sözü? Ayder yaylasına bakın kaç yılda beton çöplüğüne döndü. Ben de bu pişkinliği hiç anlayamıyorum, senin olmayan yere yerleş sonra da devletten zaten af çıkar diye bekle.

o zaman biz de gidip bir yerleri alalım, nasıl olsa devlet af çıkarıyor.
    ... domtis
  9. 9.
    Tapusuz gecekondu yaparken benim hakkımı yiyiyor az bile yapmış. Biz eşek gibi çalışalım ona tapu ne ala memleket. Şüphesiz balikesirli sinirlendi...
    1 -1 ... balikesirli
  10. 10.
    Yeterli rüşveti alamamışlardır.
    ... kuyrugunuarayandertlikurbaga